هوش مصنوعی

خیز نرم افزاری هوآوی

با کوشش هوآوی برای رشد در سایه تحریم های آمریکا، رِن شنگفی بنیان گذار این غول فناوری چینی از کارکنان این شرکت خواست جرات به خرج داده و در عرصه نرم افزار در دنیا پیشرو باشند.

23 تیر 1400

مایکروسافت سرورهای ابری خود را کاملا در وان مایع سرد غوطه ور کرد

مایکروسافت مرتبا به دنبال استفاده از راه کارهایی برای کاهش مصرف انرژی و افزایش بازدهی در محیط های ابری، سرور و مرکزداده است. این شرکت پس از اینکه یک مرکزداده خود را به طور کامل در آب دریاف فرو برد؛ اکنون به سراغ راهکارهای خنک کنندگی مایع سرد رفته است.

15 اردیبهشت 1400

معرفی بازی نوروزی: Dreams

امیدواریم که تعطیلات خوبی را گذرانده و از این بازه زمانی به بهترین شکل ممکن استفاده نموده باشید؛ مطمئنا لازم نیست اضافه کنیم منظورمان این است که امیدواریم این دو هفته را خوب به بازی کردن گذرانده باشید. این جریان را در روز سیزده بدر هم ادامه دهید و به...

27 فروردین 1400

تحقیقی جدید از کاهش تنوع در طراحی سایت ها خبر می دهد

مطالعات نشان می دهند که سایت ها روز به روز بیشتر شبیه هم می شوند و نسبت به 10 سال گذشته اشتراکات بسیار بیشتری با هم پیدا کرده اند.

20 تیر 1399

بهره گیری رسانه های ایرانی از علوم شناختی برای تربیت نسل اسلامی

استاد دانشگاه با تشریح تفاوت های رسانه های داخلی و رسانه های بیگانه در چگونگی بهره گیری از دانش علوم شناختی بر بهره گیری رسانه های ایرانی از این دانش برای تربیت نسل اسلامی تأکید کرد.

19 آبان 1398

Huawei P30 به عنوان بهترین گوشی سال انتخاب شد

در فروردین ماه امسال هوآوی از سری جدید گوشی های خود با نام P30 Huawei رونمایی کرد؛ گوشی های با کیفیت و جذابی که با ویژگی های چشمگیر خود توانستند یکی از بهترین آمارهای فروش در سال های اخیر را از آن خود نمایند. حالا دو سازمان معتبر اتحادیه اروپایی سخت افزار (EHA)...

26 مرداد 1398

برای الکامپ امسال برنامه ویژه داریم

تهران- خبرنگاران- رئیس سازمان نصر(نظام صنفی رایانه ای کشور) در نشست خبری با اشاره به اینکه نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد فناوری کشور است، گفت برنامه های ویژه ای در این ارتباط تدارک دیده شده است.

20 تیر 1398

کارخانه نوآوری آزادی و ظرفیت استقرار سه هزار کارآفرین

تهران- خبرنگاران- مدیر امور شعب پارک فناوری پردیس می گوید: کارخانه نوآوری آزادی با در اختیار داشتن فضای لازم و ظرفیت استقرار سه هزار نفر کارآفرین، بزرگ ترین مرکز استارت آپ ها در میان کشورهای منطقه محسوب می شود.

5 تیر 1398

دفاع در برابر حملات سایبری با هوش مصنوعی

اگر چه در سال های اخیر روش های مختلفی برای حفاظت از شرکت ها در برابر حملات سایبری انجام شده، اما هیچ یک از آنها به موفقیت کامل نرسیده اند. هر چند به نظر می رسد هوش مصنوعی این روند را تغییر می دهد.

24 خرداد 1398