کسب و کار

آذری: مدیرعامل ذوب آهن پایش را از گلیمش درازتر نکند، از حیثیت مدیریتی خود دفاع می کنم

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، به شدت از اظهارات مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان درباره رقم بدهی باشگاه اصفهانی انتقاد کرد.

20 بهمن 1398

نهایتی برای فعالیت های پژوهشی دانشگاه خلیج فارس وجود ندارد ، از مسئله محور کردن سرانجام نامه ها تا اینترنت اشیاء!

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: موضوع انتها های دانشجویی دانشگاه خلیج فارس را به سمت انتها نامه های تقاضا محور و پژوهش های مسئله محور راهنمایی کردیم تا بتوانیم خدماتی کاربردی به دستگاه ها و صنایع مختلف کشور ارائه دهیم.

13 بهمن 1398

زنان خراسان جنوبی تولیدکننده 80درصد محصولات صنایع دستی استان

مدیرکل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی با بیان این که صنایع دستی نقش تاثیرگذاری در اقتصاد بانوان دارد، گفت: صنایع دستی راهی برای توسعه مشاغل خرد و حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی است.

4 بهمن 1398

مصوبه گازسوز کردن خودروها گامی برای کاهش آلایندگی ها

سعید لیلاز گفت: علی رغم اینکه مصوبه اخیر دولت در راستای گازسوز کردن خودروها می تواند نتایج بسیار مطلوبی را به دنبال داشته باشد اما متاسفانه این مساله در هیاهوی افزایش قیمت بنزین و اتفاقات اخیر پنهان شد و آنطور که باید مورد توجه قرار نگرفت.

4 بهمن 1398

احداث موزه مشاهیر، به جذب توریست و شناخت مشاهیر خراسان رضوی کمک می کند

خبرنگاران/خراسان رضوی استادیار دانشگاه نیشابور گفت: برای به نمایش گذاشتن سردیس های ساخته شده، پیشنهاد می کنم در استان پارک مشاهیر احداث شود.

28 دی 1398

اختلاس یا خیانت در امانت؟ ، با بزرگترین اختلاس گران یا خائنان به اموال دولتی در ایران آشنا شوید

اختلاس در لغت به معنی برداشتن شیء یا مال یا وجوه دولتی است و در اصطلاح فقهی، اختلاس به معنی ربودن مال منقول دیگری از غیر حرز و از راه حیله و توسل به زور می باشد.

16 دی 1398

اختصاص تسهیلات بانکی برای اساتید دانشگاه

یکی از بانکها تسهیلات ویژه ای برای اساتید دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور در نظر گرفته است.

14 دی 1398

از مسائل ریوی تا افسردگی؛ زنان خانه دار در معرض چه بیماری هایی هستند؟

می گویند زحمت ما بی ارزش است و کسی آن را به عنوان شغل نمی شناسد. درحالی که ما شاغلان بدون مرخصی و بازنشستگی هستیم و خانه محل کار ماست.

23 آذر 1398

اپل پی برترین سیستم پرداخت تلفن همراه در ایالات متحده شد

پنج سال پس از تولد اپل پی به عنوان پیشرو ترین پلتفرم پرداخت تلفن همراه ایالات متحده برای خریدهای داخل فروشگاهی یک گزارش جدید ادعا می نماید که سیستم پرداخت اپل پی در سال گذشته پرکاربردترین پلتفرم پرداخت مبتنی بر تلفن همراه بوده است.

20 آذر 1398

برداشت آلوئه ورا برای اولین بار در قیروکارزین

رئیس مرکز جهاد کشاورزی افزر گفت: پنج هکتار از اراضی این بخش به منظور تغییر الگوی کشت و ترویج کاشت گیاهان دارویی به آلوئه ورا اختصاص یافته که برداشت آن برای اولین بار آغاز شده است.

6 آذر 1398

ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی

معاون اول رئیس جمهور آئین نامه ماده (14) الحاقی قانون مبارزه با پولشویی را برای اجرا به دستگاه های اجرایی ابلاع کرد.

5 آذر 1398

همه چیز درباره زولپیدم

مجله قرمز: زولپیدم یک آرام بخش است که خواب آور نیز نامیده می گردد. این دارو ممکن است تاثیرات شیمیایی بر مغز در افراد نامتعادل در زمینه خواب یا مبتلا به مسائل خواب (بی خوابی) داشته باشد. در این مقاله با نکات مهم در خصوص این دارو و چگونگی استفاده از آن، صحبت...

3 آذر 1398

بهره گیری رسانه های ایرانی از علوم شناختی برای تربیت نسل اسلامی

استاد دانشگاه با تشریح تفاوت های رسانه های داخلی و رسانه های بیگانه در چگونگی بهره گیری از دانش علوم شناختی بر بهره گیری رسانه های ایرانی از این دانش برای تربیت نسل اسلامی تأکید کرد.

19 آبان 1398

آیا آمریکا به بمباردیر برای فروش هواپیما به ایران مجوز داده است؟

آیا اداره کنترل دارایی های خارجی خزانه داری آمریکا مجوزهای جدیدی برای شرکت هواپیماسازی بمباردیر کانادا جهت فروش هواپیماهای مسافری به ایران صادر نموده است یا نه؟

17 آبان 1398

غصه پرغصه خصوصی سازی این بار در مشهد، اعتصاب کارگران سایت بینالود کارخانه رینگ سازی و اخراج کارگران

کارگران سایت بینالود کارخانه رینگ سازی مشهد صبح امروز در اعتراض به عدم پرداخت تعهدات شرکت به کارگران دست به اعتصاب زدند که این اعتصاب تاکنون منجر به اخراج 9 نفر از کارگران شده است.

6 آبان 1398

همکاری سازمان حفاظت محیط زیست با پلیس فتا

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست و سرپرست دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست با رییس پلیس فتای نیروی انتظامی دیدار کردند.

5 آبان 1398

چرا مسیح و آرش با درآمد 600 میلیونی مالیات نمی دهند؟

روزنامه شهروند - مریم شکرانی: بازیگران و خواننده ها تافته جدا بافته مالیات در ایران هستند. براساس قانون تمام شهروندان ایرانی باید مالیات درآمدشان را بپردازند و در این بین تنها بازیگران، خوانندگان و اقشار فرهنگی از پرداخت مالیات معاف هستند.

23 مهر 1398

بهره برداری از 14 پروژه گردشگری کرمانشاه با اعتباری بالغ بر 210میلیارد ریال

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه با گرامی داشت هفته دولت از افتتاح 14 پروژه گردشگری با سرمایه گذاری بیش از 210میلیارد ریال و اشتغال زایی 88 نفر در این هفته اطلاع داد.

21 مهر 1398

شروع مرمت کاروانسرای تاریخی عباس آباد میامی

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میامی گفت: مرمت کاروانسرای تاریخی عباس آباد در شهرستان میامی شروع شد.

3 مهر 1398

دوره های آموزش تخصصی شاغلان صنایع دستی اردبیل برگزار می گردد

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری دوره های آموزشی تخصصی شاغلان صنایع دستی این استان اطلاع داد.

3 مهر 1398
تعداد: (44)