سرویس و تعمیر جاروبرقی در محل را به کدام تعمیرگاه بسپاریم؟

به گزارش انجمن آقای شرفی، با وجود اینکه زمان زیادی از حضور جاروبرقی در تمامی خانه ها نمی گذرد، امروزه عدم وجود آن در خانه ها غیرقابل تصور می باشد چرا که با تسهیل امر تمیز کردن خانه جای پای خود را به عنوان یکی از اقلام ضروری و لازم خانه محکم نموده است.

سرویس و تعمیر جاروبرقی در محل را به کدام تعمیرگاه بسپاریم؟

با این حال امکان بروز مسائل و ایرادات در عملکرد جاروبرقی ها وجود دارد که این امر ممکن است وضع خانه را به حالتی آشفته و آلوده تبدیل کند در این حالت احتیاج است هر چه سریع تر برای تعمیر جاروبرقی به وسیله تماس با مراکز معتبر تعمیر جاروبرقی اقدام نمود.

ممکن است شما از افرادی باشید که به امر مراقبت از لوازم خانگی خود اهمیت می دهید و سرویس سالیانه و منظم جاروبرقی را در برنامه خود قرار دادید اما نمی دانید که در این باره می توانید به کدام تعمیرگاه اعتماد کنید، گفتنی است همه افراد باید برای بالا بردن طول عمر مفید جاروبرقی و بازدهی آن به امر سرویس جاروبرقی توجه نمایند.

در صورت بروز مسائل در جاروبرقی ممکن است پیدا کردن و انتخاب تعمیرکار معتبر و مجاز برای شما تبدیل به دغدغه شده باشد، ما در اینجا شما را با مجموعه دکتر آچار آشنا می کنیم که با بیش از 20 سال سابقه، برترین تعمیرگاه لوازم خانگی تهران و کرج می باشد و با برترین و متخصص ترین تکنسین های تعمیر و سرویس، آماده خدمت رسانی و تعمیر انواع جاروبرقی و در تمامی برندها در محل می باشد.

دلایل انتخاب مرکز دکتر آچار برای تعمیر جاروبرقی

انتخاب مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی امری حائز اهمیت می باشد، در ادامه دلایلی که می توانید برای این امر به مرکز دکتر آچار اعتماد کنید را بیان خواهیم نمود.

تعمیر جاروبرقی در محل

مرکز تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار از برترین ارائه دهندگان خدمات تعمیر جارو برقی در محل می باشد، در صورت لزوم به تعمیر و یا سرویس جاروبرقی، با تماس شما با مرکز دکتر آچار، تکنسین های متخصص و مجرب دکتر آچار به طور فوری به محل اعزام می شوند و با آنالیز جاروبرقی و عیب یابی، آن را به برترین شکل تعمیر و یا سرویس می نمایند.

دریافت خدمات تعمیر در محل از مزایای بی شماری برخوردار می باشد، به عنوان مثال با برقراری تماس شما با دکتر آچار تکنسین سریعاً خود را به منزل شما می رساند و دیگر لزومی به اینکه شما خود جاروبرقی را حمل نموده و به نزد تعمیرکار ببرید وجود ندارد، پس با این کار می توانید در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید.

علاوه بر موارد بالا با تماس شما با دکتر آچار و دریافت خدمات سرویس و تعمیر در محل امکان نظارت شما بر عملکرد تکنسین وجود دارد و می توانید با چشم خود مشاهده کنید که تعمیرکار چه اقداماتی را بر روی جاروبرقی شما انجام می دهد، بعلاوه می توانید بعد از اتمام کار تکنسین، جاروبرقی را تست شده تحویل بگیرید.

تکنسین های متخصص تعمیر جاروبرقی

دکتر آچار با تکنسین هایی همکاری می نماید که همگی دارای مدارک و مجوز معتبر از سازمان فنی حرفه ای و دارای تخصص کامل در حوزه تعمیرات جاروبرقی می باشند، با تماس شما با مرکز دکتر آچار تکنسین هایی به محل اعزام می شوند که توانایی تعمیر انواع جاروبرقی با برندهای متفاوت را دارند.

تکنسین های آموزش دیده و متخصص دکتر آچار ابتدا جاروبرقی و قطعات آن را کاملا آنالیز می نمایند و در مورد تعمیر و سرویس جاروبرقی در ابتدا کوشش در تعمیر قطعات دارند و نه تعویض، به عبارتی تکنسین های دکتر آچار تعمیرکار هستند و نه تعویض کار!

استفاده از قطعات اورجینال در تعویض

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، تکنسین های دکتر آچار در مرتبه اول تعمیرکار هستند و در ابتدا تمام کوشش خود را برای تعمیر قطعات به کار می گیرند با این حال در مواردی اتفاق می افتد که تعمیر قطعه صرفه مالی ندارد و یا به طور کل تعمیر پذیر نمی باشد در این زمان ها، تکنسین های دکتر آچار این موضوع را به شما اعلام می نمایند و در صورت تعویض قطعات، آن را با قطعه اورجینال و اصلی تعویض می نمایند.

گارانتی خدمات تعمیر جاروبرقی

کلیه خدمات ارائه شده به وسیله دکتر آچار همراه با ضمانت نامه کتبی 365 روزه ارائه می شوند، دکتر آچار به قدری از تخصص تکنسین های خود مطمئن می باشد که کلیه خدمات را با گارانتی ارائه می نماید و شما تا یکسال بعد از دریافت انواع خدمات از دکتر آچار می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل به دکتر آچار مراجعه نمایید.

سرعت بالای خدمات دهی

با برقراری تماس شما با مرکز دکتر آچار، این مرکز، تکنسین های مجرب خود را در سریع ترین زمان ممکن (البته در زمانی که شما تایید نموده باشید) به منزلتان اعزام می نماید، علاوه بر سرعت بالای اعزام تکنسین ها به محل، خود تعمیرکاران نیز امور سرویس و تعمیر جاروبرقی را در کوتاه ترین زمان ممکن و اما با تمام دقت تمام به انجام می رسانند.

قیمت منصفانه و مقرون به صرفه تر از نمایندگی

مجموعه دکتر آچار خدماتش را با هدف جلب رضایت مشتریان خود به انجام می رساند که رمز موفقیتش در این سالها، کوششش به همین دلیل بوده است، یکی از اقدامات دکتر آچار برای نیل به این هدف این است که تمامی خدمات خود را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه تر از نمایندگی ها ارائه می نماید.

قیمت سرویس و تعمیر جاروبرقی در محل به وسیله دکتر آچار به عواملی همانند نوع جاروبرقی، برند آن، احتیاج به تعمیر و یا تعویض قطعات و… بستگی دارد، اما در کل هزینه تعمیرات و سرویس جاروبرقی به وسیله دکتر آچار مطابق تعرفه اتحادیه و بعد از منظور کردن تخفیفات محاسبه می شوند.

خدمات رسانی در سرتاسر تهران و کرج و اسلامشهر

دکتر آچار با هدف جلب رضایت تمامی مشتریان خود در سرتاسر تهران و کرج در کوشش بوده تا با افزایش شعب خود امکان خدمات رسانی و سرعت خدمات رسانی را تا حد امکان بیفزاید.

محدوده هایی که دکتر آچار آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی در آن ها می باشد، بسیار گسترده می باشد و تمامی منطقه ها تهران و کرج را در بر می گیرد شامل منطقه ها شمال، جنوب، شرق و غرب تهران و سرتاسر کرج.

تعمیر تمامی برندهای جاروبرقی

تکنسین های مجرب دکتر آچار به تعمیر تمامی برندهای ایرانی و خارجی جاروبرقی می پردازند، بعضی از این برند ها عبارت اند از:

 • جاروبرقی سامسونگ
 • جاروبرقی ال جی
 • جاروبرقی پاناسونیک
 • جاروبرقی جنرال الکتریک
 • جاروبرقی تفال
 • جاروبرقی فیلیپس
 • جاروبرقی دوو
 • جاروبرقی پارس خزر
 • جاروبرقی میله
 • جاروبرقی هاردستون
 • جاروبرقی بلومبرگ
 • و…

خدمات دکتر آچار در حوزه تعمیر و سرویس جاروبرقی

دکتر آچار ارائه دهنده کلیه خدمات عیب یابی جاروبرقی در تمامی انواع و برندها می باشد، بعضی از این خدمات شامل موارد زیر می باشند:

 • سرویس انواع مدل ها و برندهای جاروبرقی
 • تعمیر سیم جمع کن
 • تعمیر صدای نابهنجار و یا زیاد جاروبرقی
 • تعمیر کالکتور
 • برطرف عیب روشن نشدن جاروبرقی
 • تعویض موتور جاروبرقی
 • برطرف عیب خاک پس دادن جاروبرقی
 • و…

کلام آخر

در صورت احتیاج به سرویس و یا بروز هر گونه مشکل در جاروبرقی خود می توانید برای تعمیر و سرویس آن در محل با دکتر آچار تماس بگیرید تا از برترین کیفیت تعمیر و سرویس همراه با قیمت مناسب و گارانتی در تهران و کرج استفاده کنید.

منبع: اتاق

به "سرویس و تعمیر جاروبرقی در محل را به کدام تعمیرگاه بسپاریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس و تعمیر جاروبرقی در محل را به کدام تعمیرگاه بسپاریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید