اخبار و رویدادها

برخی ایالت های آمریکا ماسک و دستگاه های تنفس مصنوعی غیرقابل استفاده دریافت کردند

برخی ایالات و شهرهای آمریکا که ماسک، دستکش، دستگاه های تنفس مصنوعی و تهویه هوا و سایر تجهیزات لازم برای مقابله با ویروس کرونا را دریافت کرده اند، با یک اتفاق شگفت انگیز ناخوشایند روبرو شده اند.

4 خرداد 1399

خبرنگاران بازار ماهشهر تا 23 فروردین تعطیل است

آبادان - خبرنگاران - فرماندار ماهشهر گفت : در راستای کنترل ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار این بیماری بازار شهرستان ماهشهر تا روز شنبه 23 فروردین همچنان تعطیل است.

3 خرداد 1399

جمع آوری دستفروشان میدان امام حسین(ع) از شنبه

دستفروشانی که اقدام به اشغال فضای عمومی و در اصطلاح سد معبر می نمایند، برابر قانون شهرداری متخلف هستند و ماموران معبربان حق برخورد و جمع آوری آنها را دارند. این اقدام در پی درخواست شهروندان از روز شنبه 16 فروردین ماه از سوی ماموران معبربان شهرداری منطقه...

2 خرداد 1399

خیانت در امانت چه مجازاتی دارد؟

در صورتی که شخصی نسبت به فرد دیگری اقدام به شکایت خیانت در امانت کند و نتواند اتهام خیانت در امانت را به اثبات رساند، فردی که به او اتهام وارد شده می تواند با شکایت افترا به دادسرا تقاضای تعقیب اتهام زننده را درخواست کند.

1 خرداد 1399

چگونه الکل طبی را از صنعتی تشخیص دهیم؟

اکنون که با شیوع بیماری کووید-19 و مرگ ومیر ناشی از این بیماری روبرو هستیم، در عین حال می بینیم که عده ای از هموطنان مان به دلیل مسمومیت با الکل متانول جان شان را از دست می دهند.

31 اردیبهشت 1399

فیلم ، لحظه بی نظیر نگاه تمام رخ پلنگ ایرانی به دوربین

پلنگی در مازندران که در کمین گله کل و بز کوهی نشسته است را در این ویدئو ببینید. لحظه نگاه تمام رخ پلنگ به سمت دوربین بی نظیر است.

30 اردیبهشت 1399

مبارزه 680 هکتاری با سن مادری در قیروکارزین

خبرنگاران/فارس مدیر جهاد کشاورزی قیروکارزین با اشاره به ضرورت مدیریت آفات زراعی خصوصا غلات به دلیل اثرات نا مطلوب کمی و کیفی در محصول تولیدی، گفت: نزدیک به 680 هکتار از مزارع گندم آبی این شهرستان علیه آفت سن مادری غلات سمپاشی شده است.

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 1300میلیون دلار درمنطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس سرمایه گذاری می شود

بندرعباس- خبرنگاران- مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی وفلزی خلیج فارس ازآمادگی این منطقه برای سرمایه گذاری گسترده یکهزار و 300 میلیون دلاری این منطقه ویژه در سال جهش تولید خبر داد.

28 اردیبهشت 1399

رفع خستگی روزانه با مواد خوراکی

اگر با وجود استراحت کافی و رژیم غذایی کامل، باز هم طی روز احساس کسالت و خستگی می کنید، حتما این مطلب را بخوانید.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران آیین پاسداشت ساعت زمین امسال در منازل برگزار می شود

اراک - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: آیین پاسداشت ساعت زمین امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در این استان شامگاه شنبه در منازل برگزار می شود.

26 اردیبهشت 1399

دهمین نشست سه سرزمین، یک زبان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، اشتفان رایتسه رایزن فرهنگی آلمان با حضور در مرکز فرهنگی شهر کتاب، با علی اصغر محمدخانی معاون فرهنگی و بین الملل شهر کتاب، ملاقات و درباره همکاری های فرهنگی ایران و آلمان مصاحبه کرد.

25 اردیبهشت 1399

واکنش اتحادیه جهانی کشتی به تعویق المپیک 2020

رئیس اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه ای توضیحاتی را در خصوص فرایند جدید مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک توکیو ارائه داد.

24 اردیبهشت 1399

توزیع بیش از 12 میلیون ماسک در دانشگاه های علوم پزشکی کشور

رییس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی از توزیع 10 میلیون عدد ماسک سه لایه و 2 میلیون و 300 هزار عدد ماسک N-95 به دانشگاه های علوم پزشکی کشور در روزهای چهارم و پنجم فروردین 1399 خبر داد.

23 اردیبهشت 1399

تدابیر امنیتی جدید در اطراف پایگاه های آمریکا در عراق اتخاذ شد

یک منبع امنیتی عراق از اتخاذ تدابیر امنیتی جدید در اطراف پایگاه های آمریکا در این کشور منطقه غرب آسیا خبر داد.

22 اردیبهشت 1399

تحول مدیریتی پروفسور رضا در دانشگاه تهران مثال زدنی است

رئیس دانشگاه تهران از تحول مدیریتی پروفسور رضا در طول یک سال ریاست بر دانشگاه تهران اطلاع داد و گفت: در این مدت مدیریتی یک ساله ایشان توانست سیستم مدیریت سنتی دانشگاه را به یک سیستم مدیریتی نو که در دانشگاه های پیروز آمریکا وجود داشت تغییر دهد و مایه...

22 اردیبهشت 1399

هپکو باز هم روی دست دولت ماند!

فرآیند واگذاری هپکو به بخش خصوصی درحالی رسما وارد چهارمین سال خود شد که هنوز پرونده این واگذاری نیمه تمام بوده و معین نیست چه آینده ای در انتظار این شرکت است. هرچند آخرین صحبت های مسئولان دولتی حاکی از آن بود که این شرکت در مرحله عرضه در فرابورس واقع شده...

21 اردیبهشت 1399

خبرنگاران پرندگان مهاجر تابستان گذران به مازندران آمدند

ساری-خبرنگاران- چلچه ها مهاجران پیام آور بهار، نخستین گروه از دهها گروه از پرندگان تابستان گذران وارد عرصه های زیست محیطی استان مازندران شدند.

20 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تعداد افراد مبتلا به کرونا در مراغه 67 نفر شد

مراغه - خبرنگاران - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای اسفند تا به امروز جواب آزمایش کرونای 67 نفر در شهرستان مثبت اعلام شده است.

19 اردیبهشت 1399

کیت کمیت سنجی DNA بومی شد

یک شرکت دانش بنیان پیروز به بومی سازی کیت کمیت سنجی DNA شده و خدمات معینه یابی بانک های سلولی، آزمون های معین خصوصیات پروتئین و خدمات بیوانفورماتیک را در داخل کشور ارائه می نماید.

17 اردیبهشت 1399

معرفی هیات داوران بخش مواد تبلیغی جشنواره فیلم بچه ها و نوجوانان

به گزارش خبرنگاران، آثار رسیده به دبیرخانه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در سه بخش پوستر و گرافیک محیطی، عکس و آنونس و تیزر از سوی داوران مورد ارزیابی قرار گرفته و به نفر اول هر بخش پروانه زرین جشنواره به همراه جوایز نقدی و به نفر...

17 اردیبهشت 1399
تعداد: (551)