سرمایه در گردش دمو تریدینگ اکسکوینو به 400 میلیون دلار رسید

به گزارش انجمن آقای شرفی، با استقبال بی نظیر کاربران از ویژگی دمو تریدینگ پلتفرم رمزارزی اکسکوینو، سرمایه گذاری در این بازار به بیش از 400 میلیون دلار رسیده است.

سرمایه در گردش دمو تریدینگ اکسکوینو به 400 میلیون دلار رسید

یکی از دلایلی که افراد را از ورود به بازار رمزارز منصرف می نماید، ترس از ریسک های موجود و نبود دانش و تجربه کافی برای معاملات است. این ترس ممکن است باعث از دست دادن سرمایه و جلوگیری از کسب سود گردد.

پلتفرم رمزارزی اکسکوینو همیشه به عنوان پیشتاز نوآوری و ارائه تکنولوژی های روز جهان در حوزه رمزارز شناخته می گردد. با در نظر گرفتن نگرانی های کاربران، این پلتفرم به تازگی ویژگی تحت عنوان دمو تریدینگ را معرفی نموده است. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا بدون احتیاج به سرمایه اولیه و نگرانی از ریسک، در محیطی واقعی رمزارزهای محبوب را خریداری و معامله نمایند.

برای استفاده به این ویژگی نو، اکسکوینو 10،000 تتر مجازی (V-USDT) را برای هر کاربر در نظر گرفته است. این سرمایه مجازی به سادگی و با ورود به بخش اکسکوینو مارکت قابل دسترسی است.

استقبال چشمگیر از دمو تریدینگ

پس از گذشت تنها دو هفته از معرفی ویژگی دمو تریدینگ، بیش از 18،000 کاربر با استفاده از ارز مجازی خود، گردش سرمایه بیش از 400 میلیون دلاری را به ثبت رسانده اند. این رقم بی نظیر و بسیار بالاتر از پیش بینی های اولیه است.

با توجه به این استقبال گسترده، مسابقه ای تحت عنوان مسابقه ترید برگزار شده که کاربران می توانند با استفاده از سرمایه مجازی 10،000 تتری خود، سود کسب نمایند و صاحب 2 تا 10 هزار تتر سرمایه واقعی برای ترید شوند. علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه تا 10 مهرماه وقت دارند تا علاوه بر تجربه ترید در بازاری آزمایشی و با استفاده از کلیه امکانات اکسکوینو مارکت، از جوایز ویژه آن بهره مند شوند.

دمو تریدینگ چیست؟

دمو تریدینگ بازاری شبیه به بازار واقعی ارز دیجیتال است؛ با همان امکانات و قابلیت ها. تنها تفاوت بازار آزمایشی یا دمو تریدینگ با بازار واقعی این است که دیگر احتیاجی به سرمایه اولیه نیست. درواقع، دمو تریدینگ فرصتی است برای علاقه مندان تا بدون ترس از دست دادن سرمایه، مهارت های خودشان را به عنوان یک تریدر ارتقا بدهند و کار با ابزارهای مختلف را یاد بگیرند. با استفاده از این ویژگی می توان انواع استراتژی های تریدینگ مثل اسکالپینگ، پرایس اکشن و ... را تمرین کرد.

اکسکوینو پلتفرم رمزارزی ایرانی است که در طول 6 سال فعالیت خود، همیشه سعی نموده فناوری های روز جهان را که استفاده از آن ها برای کاربران ایرانی با مسائل متعددی همراه بوده را در بستری کاملا امن، در دسترس کاربران خود قرار دهد. این پلتفرم با پشتیبانی از بیش از 260 رمزارز و 220 جفت ارز، یکی از متنوع ترین کیف پول های موجود در بازار را به جامعه رمزارز ایرانی ارائه می دهد.

منبع: فرارو

به "سرمایه در گردش دمو تریدینگ اکسکوینو به 400 میلیون دلار رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه در گردش دمو تریدینگ اکسکوینو به 400 میلیون دلار رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید