اپل پی برترین سیستم پرداخت تلفن همراه در ایالات متحده شد

پنج سال پس از تولد اپل پی به عنوان پیشرو ترین پلتفرم پرداخت تلفن همراه ایالات متحده برای خریدهای داخل فروشگاهی یک گزارش جدید ادعا می نماید که سیستم پرداخت اپل پی در سال گذشته پرکاربردترین پلتفرم پرداخت مبتنی بر تلفن همراه بوده است.

اپل پی برترین سیستم پرداخت تلفن همراه در ایالات متحده شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نرخ کاربران سیستم پرداخت اپل حدود 30.3 میلیون کاربر تخمین زده می گردد و Starbucks رقیب این شرکت 25.2 میلیون نفر است. همچنین این تعداد سیار بالاتر از خدمات گوگل پی است.اپل پی در فروشگاه های سراسر ایالات متحده بسیار پذیرفته شده است و تخمین زده می گردد تا سال 2020 تقریباً در 70٪ از همه خرده فروشان حضور داشته باشد.

اپل پی از سیستم های فروش جدید (POS) که با سیگنال های NFC کار می نمایند استفاده نموده است. همین روند باید به گوگل پی و سامسونگ پی نیز یاری کند اما آنها همچنان به تقسیم بازار اندروید بین خود ادامه می دهند و به عبارتی به علت این تقسیم بازار به اندازه اپل پی اقبال موفقیت ندارند.

با نگاه به آینده eMarketer پیش بینی می نماید که حدود 30٪ از دارندگان تلفن های هوشمند آمریکایی در سال آینده از یک برنامه پرداخت تلفن همراه استفاده نمایند. گسترش اپل پی در خارج از ایالات متحده نیز بسیار قوی تر خواهد بود زیرا در حال حاضر در بیش از 40 کشور دنیا موجود است که در اینده منجر به تسلط بیشتر اپل در بازار پرداخت های آنلاین می گردد.

منبع: انتخاب

به "اپل پی برترین سیستم پرداخت تلفن همراه در ایالات متحده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل پی برترین سیستم پرداخت تلفن همراه در ایالات متحده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید