اخبار مجلس

واکنش یک نماینده به ضبط پاسپورت علی دایی

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی بر لزوم پرهیز از رفتار های هیجانی در شرایط فعلی جامعه و با بروز ناآرامی های اخیر تاکید نمود و گفت که تصمیم گیری ها بر مبنای منطق باشد و آب به آسیاب دشمن نریزند.

20 مهر 1401

قطع برق 90 ایستگاه پمپاژ در رودخانه کشکان لرستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: برق 90 ایستگاه پمپاژ در محدوده رودخانه کشکان باهدف رعایت حق آبه زیست محیطی استان قطع شد.

26 شهریور 1401

خطرهایی که از بسترخشک دریاچه ارومیه برمی خیزد ، طوفان نمک در کمین پنج استان

دریاچه ارومیه احیا نشود، باد لایه ای از نمک را بیشتر بر سکونتگاه های کرانه غربی حوزه آبریز دریاچه فرو خواهد نشاند و شهرها و روستاهای خالی از سکنه، تصویر خیالی از روزگار پررونق بازارهای تبریز، باغشهر اسکو، دامنه های سرسبز سهند و... ایجاد خواهد نمود.

14 شهریور 1401

عبور 68 جنگنده و 13 ناو چینی از خط میانه تنگه تایوان

وزارت دفاع تایوان بیان کرد که 68 جنگنده و 13 ناو چینی روز آدینه از خط میانه در تنگه تایوان عبورد نموده اند.

15 مرداد 1401

چمران: 20 سال است که کرایه شب اتوبوس 2 برابر روز هست

رییس شورای شهر تهران گفت: کرایه اتوبوس در شب 20 سال است که 2 برابر شده است و موضوع جدیدی نیست.

24 تیر 1401

خاندوزی: وزارت صمت مکلف به قیمت گذاری اقلام شد

وزیر اقتصاد گفت: برای اینکه تغییر قیمت ها در افکار عمومی اضطراب ایجاد نکند وزارت صمت مکلف به قیمت گذاری اقلام شد.

8 تیر 1401

اعداد ادعایی درباره بودجه ساترا کذب محض است

خبرگزاری خبرنگاران- انتشار اخبار غیرواقعی در خصوص اختصاص بودجه به سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر ساترا در بودجه سال 1401 به وسیله مجلس نشان دهنده بی اطلاعی منبع خبر از اعداد و ارقام بودجه ای است، بعلاوه این ارقام در مصوبه مجلس هیچ جایی...

19 خرداد 1401

حوزه شهرسازی مستعدترین حوزه وقوع فساد است

خبرگزاری خبرنگاران-رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورا با اشاره به اینکه حوزه شهرسازی مستعدترین حوزه برای وقوع فساد است، اضافه نمود: 23 درصد عایدی های شهرداری از این معاونت تامین می گردد که می تواند زمینه فساد را فراهم آورد.

5 خرداد 1401

معاون امور تعاون: اتاق شرایط برای رصد لحظه ای تعاونی ها تشکیل می گردد

تهران (پانا) - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اقدامات تازه این معاونت برای تسریع فرآیندها، هم افزایی، هماهنگی میان بخشی و جلوگیری از هدر رفت وقت سیستم، عنوان نمود که اتاق شرایط (EOC) در معاونت تعاون برای رصد لحظه ای و آنلاین...

24 بهمن 1400

رشد بورس به شرط ریسک سهامداران، شاخص کل کانال 1.3 میلیون واحد را پس می گیرد؟

به گزارش خبرنگاران، بازار سهام هفته رو به افتی را پشت سر گذاشت. اگر چه بورس چهارشنبه سبز شد اما به طور کلی شاخص کل نسبت به هفته قبل تر با افت 4 درصدی روبرو بود. حال باید دید هفته آینده شرایط بازار سهام بهبود خواهد یافت یا فشار فروش همچنان بورس را منفی نگه...

21 بهمن 1400

افزایش 67 درصدی مستمری مددجویان در سال جاری

رئیس کمیته امداد گفت: مستمری خانواده های تحت حمایت در سال جاری به طور میانگین 67 درصد افزایش یافته است.

7 خرداد 1400

خبرنگاران مجلس نمایندگان آمریکا 2 لایحه برای کنترل حمل سلاح تصویب کرد

تهران- خبرنگاران- مجلس نمایندگان آمریکا که تحت کنترل دموکرات ها قرار گرفته است، 2 لایحه در خصوص کنترل حمل سلاح در این کشور تصویب کرد.

26 فروردین 1400

آذری جهرمی: به شورای نگهبان نامه می نویسیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت که اگر احتیاج باشد به شورای نگهبان برای مخالفت با مصوبه مجلس درباره افزایش مالیات اپراتورهای اینترنت نامه می نویسد. دولت می گوید مصوبه مجلس باعث گران شدن اینترنت می گردد.

4 فروردین 1400

حل مسائل هواپیمایی کشور نیازمند نگاه ویژه است

تهران (پانا) - مدیرعامل ایران ایر با اشاره به وجود بعضی مسائل موجود، خواهان نگاه ویژه به حل مسائل هواپیمایی ملی شد.

2 فروردین 1400

طرح تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در مجلس کلید خورد، ناکارآمدی مدیریتی شرکت آبفای کشور منجر به این اتفاق شد

نماینده تهران در مجلس گفت: سوءمدیریت در مدیریت منابع انسانی و منابع آب به معنای نبود آب شرب پایدار بعضی شهر ها و روستا ها در نزدیکی رودخانه های عظیم، بی عدالتی در پرداخت حقوق و دستمزد و مسئولیت گریزی و جوابگو نبودن شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این حوادث...

24 اسفند 1399

اسامی شهرهای کرونایی بر اساس رنگ بندی اعلام شد

معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اسامی شهرهای کرونایی کشور بر اساس رنگ بندی ستاد ملی مقابله با کرونا را بیان کرد.

28 بهمن 1399

مثل هر دفعه هواپیمای مسافربری عادی بود، باز هم خارج از پروتکل سران قوا!

بازدید از فولاد بروجن و کارخانه ورق خودرو بروجن محل بعدی بود، از نکات جذاب سفر با دکتر قالیباف تیز بینی و نکته بینی های خارج از اصول مرسوم مسئولین است.

27 بهمن 1399

خط قرمزهای دولت در لایحه بودجه قابل شکستن نیست

حسن روحانی، رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت با اشاره به شروع فعالیت دولت جو بایدن در آمریکا در آینده ای نزدیک، گفت: اگر بایدن گفت که آمریکا می خواهد در جهت قانون قرار گیرد و به تعهداتش عمل کند، جواب ما صریح، روشن و ساده است، می گوییم اگر شما به همه تعهدات...

24 بهمن 1399

خوزستان نگران سیل و سرما باشد یا کرونا؟ ، چرا بحران مدیریت بحران داریم؟

به گزارش خبرنگاران، اینجا زندگی مردم با یک باران فلج می شود. خیابان ها در تسخیر آب، ماشین ها شناور در آبی که خیابان ها را گرفته است. در برخی از مناطق آب تا کمر مردم بالا می آید و حالا یک تردد ساده هم برایشان سخت است.

2 بهمن 1399

هم حزبی های ترامپ نسبت به ادعای تقلب در آمریکا چه واکنشی نشان دادند؟

بعد از آنکه رئیس جمهور آمریکا ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری کشورش را مطرح نمود، بسیاری از مقامات جمهوری خواه و دموکرات این کشور به این ادعا واکنش نشان دادند.

6 دی 1399
تعداد: (40)