پیشنهاد تازه فدراسیون فوتبال به کی روش؟

به گزارش انجمن آقای شرفی، حذف تیم ملی ایران با دو شکست مقابل انگلیس و آمریکا در مرحله گروهی جام جهانی 2022 و ناکامی در صعود به دور یک هشتم نهایی این رقابت ها، بحث سرانجام همکاری کارلوس کی روش را طی روزهای اخیر به وجود آورده بود و گفته می شد ممکن است فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش سرمربی جدیدی معرفی نمایند که حالا یکی از دستیاران کی روش به این موضوع واکنش نشان داد.

پیشنهاد تازه فدراسیون فوتبال به کی روش؟

راجر دسا، مربی تیم ملی ایران در جام جهانی در پاسخ به این سوال که قرارداد شما و کی روش با تیم ملی ایران تمام شده و بنابراین چه چیزی می توان در خصوص آینده شما متصور بود؟ گفت: یک گزینه و یک راه وجود دارد که من برای جام ملت های آسیا در ایران بمانم، زیرا آن ها از ما می خواهند بمانیم و در این رقابت ها شرکت کنیم.

مربی تیم ملی ایران ادامه داد: یک سری مسائل پیرامون جام ملت های آسیا وجود دارد؛ هنوز تعیین نیست این بازی ها به خاطر شرایط آب وهوایی کشور قطر در ماه ژوئن- جولای برگزار می گردد یا در دسامبر- ژانویه و بحث هنوز ادامه دارد. قرار بود چین مسابقات را برگزار کند که آن را از دست داد و دوباره میزبانی به قطر برگشت. بنابراین، چیزهای زیادی درباره مسائل آب وهوایی وجود دارد و احتمالات زیادی مطرح است.

دسا در ادامه صحبت هایش مباحث جدیدتری را عنوان کرد و اضافه نمود: در حال حاضر به نوعی توپ در زمین ما است که -به پیشنهاد ایران- بله بگوییم یا نه. پس از جام جهانی، تصمیم گیری در این مورد خیلی سخت است. همواره بعد از این تورنمنت ها بهتر است آدم به خانه اش برگردد، به استراحت بپردازد و دوباره فکرش را جمع کند.

او بعلاوه جزئیات بیشتری از نشست با رئیس فدراسیون ایران ارائه کرد و گفت: ما ایران را ترک کردیم. به آن ها گفتیم اجازه بدهید به خانه برویم و استراحت کنیم. ممکن است هفته اول ژانویه در اسکایپ جلسه ای داشته باشیم و درباره این که چه کاری باید انجام بدهیم و این که شرایط برای بازگشت ما چطور باشد، صحبت کنیم.

مربی آفریقایی تیم ملی ایران تاکید نمود: فعلاً هیچ چیز الزام آور و اجباری وجود ندارد. هرچه هست، بحث های بی اهمیت است.

منبع : خبر ورزشی

منبع: فرارو

به "پیشنهاد تازه فدراسیون فوتبال به کی روش؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد تازه فدراسیون فوتبال به کی روش؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید