پشیمانی بازیکن مدعی؛ می خواهم به استقلال برگردم ، پیراهن آبی مفت از دست رفت!

به گزارش انجمن آقای شرفی، مدافع سابق استقلال از همه جا مانده و میخواهد راهی برای بازگشت به تیم سابق خود باز کند که در شرایط فعلی که استقلال فقط برای جذب دو بازیکن خارجی جای خالی دارد.

پشیمانی بازیکن مدعی؛ می خواهم به استقلال برگردم ، پیراهن آبی مفت از دست رفت!

به گزارش انجمن آقای شرفی بعد از اینکه باشگاه استقلال با پیشنهاد مالی غیرمعقول عارف غلامی مخالفت کرد، این بازیکن با انتشار یک استوری مدعی شد با یک تیم خارجی قرارداد بسته اما آن تیم به او 5 روز فرصت داده تا اگر استقلال دوباره خواستار بازگشتش شد، به این تیم بازگردد اما باشگاه استقلال درخواستی برای بازگشت غلامی نداد و اقدام به جذب مدافع تازه هم کرد. درعین حال خبری هم از حضور غلامی در آن تیم خارجی نشد تا تعیین گردد که ادعای بازیکن استقلال صحت نداشته است.

اخیراً نیز تصویری از غلامی در فرودگاه منتشر شد و پیامدش یک استوری از برادرش بود که درحال خداحافظی با اوست! درباره انتشار این تصاویر گفته شد که غلامی درحال عزیمت به فرانسه و عقد قرارداد با یکی از تیم های باشگاهی این کشور است اما با اینکه زمان قابل توجهی از خبرسازی تازه می گذرد، غلامی به هیچ یک از تیم های فرانسوی ملحق نشده است. به شکلی عجیب و غیرمنتظره نیز روز گذشته شنیده شد که غلامی به باشگاه استقلال پیشنهاد داده حاضر است بدون دریافت مبلغ قابل توجهی به این تیم بازگردد! خبری که اگر صحت داشته باشد نشان می دهد که مدافع سابق استقلال از همه جا مانده و میخواهد راهی برای بازگشت به تیم سابق خود باز کند که در شرایط فعلی که استقلال فقط برای جذب دو بازیکن خارجی جای خالی دارد و در خط دفاع نیز دست نکونام پر شده، بسیار سخت است که غلامی راهی برای بازگشت پیدا کند. شاید اگر غلامی حد فنی خودش را می دانست و بی جهت دستمزد بالا درخواست نمی کرد و درصدد بازار گرمی نبود، اکنون پیراهن استقلال را بر تن داشت اما تصمیم های اشتباه این بازیکن سبب شد تا او به سادگی لباس استقلال را از کف بدهد.هرچند غلامی سال گذشته به دلایل ناتعیین گرانترین بازیکن استقلال بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "پشیمانی بازیکن مدعی؛ می خواهم به استقلال برگردم ، پیراهن آبی مفت از دست رفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشیمانی بازیکن مدعی؛ می خواهم به استقلال برگردم ، پیراهن آبی مفت از دست رفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید