مهدی: مسائل مالی فینال جام حذفی در اختیار سازمان لیگ خواهد بود، استفاده از داور خارجی بازگشت به عقب است

به گزارش انجمن آقای شرفی، مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: هرچند استقلال میزبان فینال جام حذفی است اما مسائل مالی مربوط به این بازی در اختیار سازمان لیگ است.

مهدی: مسائل مالی فینال جام حذفی در اختیار سازمان لیگ خواهد بود، استفاده از داور خارجی بازگشت به عقب است

سهیل مهدی به گزارش گروه ورزشی انجمن آقای شرفی، درمورد اینکه کدام تیم میزبان دیدار فینال جام حذفی خواهد بود و درآمد های تبلیغات محیطی و بلیت فروشی این مسابقه به کدام تیم خواهد رسید، گفت: در قرعه کشی مرحله نیمه نهایی مشخص شد که استقلال در صورت رسیدن به فینال، میزبان خواهد بود، اما درآمد های مربوط به این مسابقه در اختیار سازمان لیگ است و بخش مالی این سازمان درمورد چنین موضوعی تصمیم می گیرد. همانگونه که مدیریت این بازی برعهده سازمان لیگ است.

وی درمورد اینکه آیا خود سازمان لیگ هزینه اجاره ورزشگاه را پرداخت خواهد کرد، گفت: تصمیم گیری مربوط به این بحث نیز در حوزه اختیارات بخش مالی سازمان لیگ است.

مسوول مسابقات سازمان لیگ درخصوص درخواست باشگاه استقلال برای قضاوت یک داور خارجی در فینال جام حذفی، توضیح داد: این کار نوعی بازگشت به عقب است. ما داوران بین المللی خوبی داریم و کمیته داوران هم اعلام کرده از داور ایرانی برای فینال جام حذفی استفاده خواهیم کرد. به همین دلیل بحث استفاده از داور خارجی در این بازی منتفی است.

مهدی درمورد اینکه آیا حضور 30 تا 35 هزار هوادار در بازی پرسپولیس و استقلال با توجه به فک پلمپ طبقه دوم ورزشگاه آزادی قطعی شده، توضیح داد: هنوز جلسات مربوط به بحث پذیرش تماشاگران و جلسه هماهنگی بازی برگزار نشده است. بحث قطعی درمورد تعداد و نحوه حضور تماشاگران در ورزشگاه در این جلسات مشخص می شود.

وی درخصوص احتمال حضور میهمان های ویژه خارجی در ورزشگاه آزادی برای دربی، گفت: می دانم فدراسیون فوتبال در این مورد تصمیماتی گرفته و پیگیر بودند میهمان هایی مثلا از عمان در ورزشگاه حضور داشته باشند. اینکه این موضوع تا چه میزان محقق شود، روابط بین الملل فدراسیون بیشتر در جریان است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهدی: مسائل مالی فینال جام حذفی در اختیار سازمان لیگ خواهد بود، استفاده از داور خارجی بازگشت به عقب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: مسائل مالی فینال جام حذفی در اختیار سازمان لیگ خواهد بود، استفاده از داور خارجی بازگشت به عقب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید