معرفی هیات انتخاب یکی از بخش های جشنواره تئاتر فجر

به گزارش انجمن آقای شرفی، میرطاهر مظلومی، کاظم نظری و فرهاد امینی مسئولیت انتخاب آثار بخش رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را برعهده گرفتند.

معرفی هیات انتخاب یکی از بخش های جشنواره تئاتر فجر

به گزارش انجمن آقای شرفی به نقل از روابط عمومی سی ونهمین جشنواره تئاتر فجر، اعضای هیات انتخاب آثار بخش رادیوتئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

بنابر این اعلام، میرطاهر مظلومی، کاظم نظری و فرهاد امینی مسئولیت انتخاب رادیوتئاترهای رسیده به دبیرخانه این رویداد را برعهده دارند.

میرطاهر مظلومی

میرطاهر مظلومی متولد 1350 در تهران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و صداپیشه، گوینده و از بازیگران نمایش های رادیویی است. بازی در فیلم های سینمایی دلشکسته، وقتی همه خوابیم، زمهریر، رستاخیز، به نام پدر، ایران برگز، اخراجی ها2 و سریال های خانه بی پرنده، تا ثریا، روزگار قریب، سی امین روز و آثار نمایشی، رادیویی و دوبله بخشی از کارنامه حرفه ای این هنرمند است.

کاظم نظری

کاظم نظری متولد 1350 در تهران و کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر و فیلم و دکترای مدیریت رسانه از دانشگاه تهران و مدرس و رییس دانشکده رادیو و تلویزیون دانشگاه صداوسیما و عضو شورای نمایش رادیو است. وی علاوه بر عضویت در هیات های انتخاب و داوری و سمت های اجرایی در رویدادهای فرهنگی و هنری کارگردانی نمایش های خورشید کاروان، توکا در قفس، موسی و شبان، مرگ در می زند، آخرین بازی، مستخدم ماشینیو... را برعهده داشته است.

فرهاد امینی

فرهاد امینی متولد سال 1364 در تهران نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر و دانشجوی دکترای مطالعات عالی هنر، مدیر دپارتمان نمایش دانشگاه هنر پارس و مدرس دانشگاه هنر تهران است. وی تا به امروز نویسندگی بیش از 200 قسمت نمایش رادیویی را برعهده داشته و جوایزی را نیز از آن خود نموده است.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافر آستانه 11 تا 21 بهمن 99 برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "معرفی هیات انتخاب یکی از بخش های جشنواره تئاتر فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی هیات انتخاب یکی از بخش های جشنواره تئاتر فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید