معاون وزیر ارتباطات: موافق ارائه بسته های بلند مدت اینترنت همراه نیستیم

به گزارش انجمن آقای شرفی، فارس: معاون وزیر ارتباطات گفت: بسیاری از کاربران موبایل علاقمند به بسته بلندمدت اینترنت هستند؛ با اپراتورها هماهنگی نموده ایم که بسته پرحجمی پیشنهاد نمایند تا فعلا احتیاج افراد برطرف گردد.

معاون وزیر ارتباطات: موافق ارائه بسته های بلند مدت اینترنت همراه نیستیم

صادق عباسی شاهکوه معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پیگیری وعده ارائه بسته پرحجم و بلند مدت اینترنت موبایل، گفت: اصولا اپراتورها باید بسته را به رگولاتوری پیشنهاد دهند که ما بسته را تایید کنیم و ما بسته را پیشنهاد نمی دهیم.

وی ادامه داد: در این باره، درخواستی برای تعریف بسته بلند مدت موبایل بوده است که متقاضیان، این خواسته را به آقای وزیر منتقل نموده اند.

عباسی شاهکوه اضافه نمود: در حال حاضر بزرگترین بسته اینترنت همراه 15 گیگابایتی است اما در گذشته بسته 70 گیگابایتی هم داشته ایم.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بسیاری از کاربران تلفن همراه مایل هستند که بسته بلند مدت هم داشته باشند. البته ما چندان مایل به ارائه بسته های بزرگ اینترنت همراه نیستیم زیرا این کار رقابت با اینترنت ثابت است و هر چه بسته های بزرگ موبایل کمتر باشد برای اینترنت ثابت بهتر است.

منبع: انتخاب

به "معاون وزیر ارتباطات: موافق ارائه بسته های بلند مدت اینترنت همراه نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر ارتباطات: موافق ارائه بسته های بلند مدت اینترنت همراه نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید