مدال برنز بر گردن ساحلی بازان ایران

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی برابر ایتالیا به عنوان سومی بازی های جهانی ساحلی دست یافت.

مدال برنز بر گردن ساحلی بازان ایران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار رده بندی بازی های جهانی ورزش های ساحلی قطر از ساعت 18 بین تیم های ایران و ایتالیا برگزار گردید و شاگردان عباس هاشم پور مدال برنز این رقابت ها را از آن خود کردند.

در وقت اول این دیدار محمد معصومی زاده با یک شوت محکم گل اول ایران را به ثمر رساند. در ادامه نیز بازیکنان ایران پیروز شدند با ایجاد چند موقعیت، دروازه ایتالیا را تهدید نمایند تا اینکه محمدعلی مختاری با یک ضریه قیچی برگردان زیبا گل دوم ایران را وارد دروازه حریف کرد. تا این وقت با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به خاتمه برسد.

در وقت دوم نیز دو تیم حمله های و جانبه ای داشتند که هیچکدان منجر به گل نشد. روی یک خطای اعلام شده به نفع ایتالیا، شوت محکم بازیکن ایتالیا توسط حمید بهزادپور دفع شد. در ادامه این وقت، ایتالیا هر دو گل را جبران کرد و با نتیجه تساوی به استراحت رفت.

وقت سوم این دیدار با گل ایتالیا شروع شد. پس از یک دقیقه ایتالیا گل دیگری زد و نتیجه 4 بر 2 شد. در دقیقه سوم از وقت سوم محمدعلی مختاری یک قیچی دیگر زد که با دفع ناقص توپ از سوی دروازه بان ایتالیا، محمد احمدزاده گل سوم ایران را به ثمر رساند. دقایقی بعد نیز برای ایتالیا به درستی اعلام پنالتی شد و با تبدیل شدن به گل، نتیجه 5 بر 3 به سود ایتالیا شد. در ادامه بازی گل های چهارم و پنجم توسط مصطفی کیانی وارد دروازه ایتالیا شد تا در وقت قانونی بازی با تساوی 5 بر 5 به خاتمه برسد.

در 3 دقیقه وقت اضافه بازی بدون گل به خاتمه رسید تا شاگردان هاشمپور در ضربات پنالتی با ایتالیا به رقابت بپردازند.

در نهایت و در ضربات پنالتی ایران پیروز شد و عنوان سوم این بازیها را به خود اختصاص داد.

پیمان حسینی در ضربات پنالتی پیروز به مهار توپ بازیکن ایتالیا شد.

شاگردان عباس هاشم پور با پیروزی برابر تیم های اوکراین، سنگال، پاراگوئه، شکست برابر روسیه و پیروزی برابر ایتالیا این عنوان ارزشمند را بدست آوردند و روی سکو رفتند.

بازی های جهانی ورزش های ساحلی با حضور 1300 ورزشکار از 93 کشور از 19 مهر به میزبانی قطر برگزار گردید.

رضا صالحی امیری، رییس کمیته المپیک ایران، نصراله سجادی، مشاور عالی رییس کمیته المپیک، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون و شهریاری، رییس کمیته فوتبال ساحلی با حضور در استادیوم این دیدار را از نزدیک دنبال کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدال برنز بر گردن ساحلی بازان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدال برنز بر گردن ساحلی بازان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید