فوت 2 نفر بر اثر صاعقه در ایلام

به گزارش انجمن آقای شرفی، دانشگاه علوم پزشکی ایلام از وقوع سه حادثه صاعقه زدگی و فوت 2 نفر در پی بارش های عصر امروز اطلاع داد.

فوت 2 نفر بر اثر صاعقه در ایلام

روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایلام از وقوع سه حادثه صاعقه زدگی و فوت 2 نفر در پی بارش های عصر امروز اطلاع داد.

محسن ویسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عصر امروز همزمان با شروع بارندگی ها، طی تماس های تلفنی با مرکز دیسپچ اورژانس ایلام سه مورد صاعقه زدگی در ارتفاعات شهرستان ایوان(بخش زرنه)،شهرستان سیروان(منطقه امامزاده سید محمد) و شهرستان ملکشاهی(روستای انجیر به سمت روستای اما) اعلام شد که برای هرکدام نزدیکترین پایگاه 115 این منطقه ها ، جهت ارزیابی صحنه و مصدوم اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس ایلام اضافه کرد: پس از رسیدن کارشناسان اورژانس بر بالین مددجوی شهرستان ایوان و سیروان و انجام معاینات لازم، آنها فاقد علائم حیاتی بوده و عملیات احیا قلبی و ریوی پیشرفته در سریعترین زمان ممکن برای هردوی آنها شروع گشت.

وی توضیح داد: مصدومین این دو حادثه در حین احیا به مراکز درمانی منتقل شده اما متاسفانه عملیات احیا ناموفق بوده و این حادثه باعث فوت هردو نفر میگردد.

ویسی ادامه داد:حادثه سوم که در محدوده شهرستان ملکشاهی رخ داده است خوشبختانه تلفات جانی نداشته و مددجو به برای ارزیابی های تکمیلی به مرکز درمانی منتقل شده است.

منبع: عصر ایران

به "فوت 2 نفر بر اثر صاعقه در ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوت 2 نفر بر اثر صاعقه در ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید