شایعه عجیب در پرسپولیس؛ دیاباته فسخ کرد؟!

به گزارش انجمن آقای شرفی، محمد محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره شایعه فسخ قرارداد با شیخ دیاباته به خاطر مصدومیت زیاد به خبرنگاران گفت: ما این بازیکن را به سختی جذب کردیم چرا باید قراردادش را فسخ کنیم؟ این موضوع کذب محض است و او بعد از بهبود یافتن از مصدومیت در تمرینات حاضر می شود و آماده بازی ها می شود.

شایعه عجیب در پرسپولیس؛ دیاباته فسخ کرد؟!

محمدی درباره اینکه زمین تمرین دیگری برای تیم پرسپولیس پیدا شد، گفت: بله، هفته آینده قرارداد خود را مدیران زمین تهرانسر می بندیم و تمرینات تیم در بعضی از روز ها در این زمین برگزار می شود تا چمن ورزشگاه کاظمی آسیب نبیند.

او درباره اینکه گفته می شود بند فسخ از قرارداد مهدی عبدی برداشته شده است، گفت: نه، این موضوع شایعه ای بیش نیست و در قراردادش دست نبردیم. عبدی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و در این تیم می ماند.

محمدی درباره شرایط پرونده شکایت یکی از کارمندان شرکت آل اشپورت از باشگاه پرسپولیس گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم و مسئولان کمیته حقوقی باشگاه در حال پیگیری این موضوع هستند.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس درباره شرایط فسخ قرارداد با کارگزار قبلی گفت: من اطلاع چندانی در این باره ندارم تا توضیح بدهم.

منبع: فرارو

به "شایعه عجیب در پرسپولیس؛ دیاباته فسخ کرد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه عجیب در پرسپولیس؛ دیاباته فسخ کرد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید