شاسی بلند تازه در سبد محصولات ایران خودرو

به گزارش انجمن آقای شرفی، مدیرعامل ایران خودرو خراسان از افزایش ظرفیت تولید خودروهای شاسی بلند خبر داد و گفت: با بهره برداری از پروژه توسعه خط مونتاژ در اواسط امسال، علاوه بر افزوده شدن هایما 8S، تیراژ تولید هایما S5 و S7 پلاس افزایش خواهد یافت.

شاسی بلند تازه در سبد محصولات ایران خودرو

به گزارش ایکو پرس، بیژن زاهدی فرد اضافه نمود: خط نو تولید که از طریق شرکت تام و ایران خودرو خراسان در حال تجهیز است، امکان تولید همزمان چهار مدل خودروی شاسی بلند را دارد.

وی با بیان این که بیش از 49 هزار دستگاه خودروی هایما از سال 1394 در ایران خودرو خراسان تولید شده است، ادامه داد: تعهدات خودروهای هایما به روز شده و هیچ گونه تعهد معوقی وجود ندارد. در سال گذشته نیز برنامه تولید محصولات هایما، 10 هزار دستگاه خودرو بوده که حدود 90 درصد آن محقق شده است.

زاهدی فرد بر افزایش سطح داخلی سازی قطعات محصولات هایما و ضرورت آموزش های لازم به نمایندگی های خدمات پس از فروش تاکید کرد و گفت: این برنامه ها در دستور کار ساپکو و ایساکو قرار گرفته است.

وی همچنین در خصوص تولید محصول نو گفت: برنامه تولید هایما 8S در دستور کار ایران خودرو خراسان واقع شده است که طبق هدف گذاری، امسال به بازار عرضه خواهد شد.

منبع: فرارو

به "شاسی بلند تازه در سبد محصولات ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاسی بلند تازه در سبد محصولات ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید