سه رویداد بزرگ کشتی پیش روی فدراسیون بی رئیس!

به گزارش خبرنگاران، مسئولان فدراسیون کشتی و وزارت ورزش در حالی درگیر استعفای خادم و انتخاب سرپرست و برگزاری مجمع برای معرفی رئیس جدید هستند که کشتی ایران باید به زودی سه رویداد مهم بین المللی را میزبانی کند.

سه رویداد بزرگ کشتی پیش روی فدراسیون بی رئیس!

پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه های دنیا طبق تقویم اتحادیه دنیای کشتی باید اواخر آذرماه برگزار گردد. بدین ترتیب که پیکارهای کشتی آزاد جام باشگاه های دنیا در تهران یا تبریز میزبانی خواهد شد و جام باشگاههای کشتی فرنگی دنیا نیز در اردبیل برگزار می گردد. هر چند محل میزبانی این پیکارها از مدتها قبل معین شده، ولی هنوز معین نیست با توجه به اتفاقات اخیر در فدراسیون کشتی، میزبانان این دو رویداد بین المللی همچنان طبق تفاهمنامه عمل خواهند کرد یا خیر؟

از سویی دیگر رقابتهای بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام تختی نیز پیش روی فدراسیون کشتی است. مسابقاتی که مصاف فرنگی کاران ایرانی و خارجی شرکت کننده در آن باید در روزهای 4 و 5 بهمن ماه پیگیری گردد و مدعیان کشتی آزاد آن نیز دو هفته بعد به مصاف هم بروند. تا امروز که قرار بود جام تختی به میزبانی کرمانشاه برگزار گردد، اما این تورنمنت بین المللی هم تحت تاثیر اتفاقات اخیر فدراسیون کشتی قرار گرفته و میزبانی کرمانشاه هم با اما و اگر روبرو شده است.

سوای بحث میزبانی این سه رویداد بین المللی باید به برگزاری اردوهای قبل از این مسابقات هم اشاره نمود که هنوز معین نیست کدام کادر فنی باید آزاد و فرنگی گیران را به اردو دعوت کند، چون وضعیت کادر فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی هم دستکمی از بدنه فدراسیون کشتی ندارد و دستخوش استعفاهای سریالی شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سه رویداد بزرگ کشتی پیش روی فدراسیون بی رئیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه رویداد بزرگ کشتی پیش روی فدراسیون بی رئیس!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید