بارش باران و هوای ابری در 7 استان ، تهران بارانی می گردد ، ورود سامانه بارشی نو به کشور

به گزارش انجمن آقای شرفی، سازمان هواشناسی کشور از بارش پراکنده باران در 7 استان و بعلاوه ورود سامانه بارشی تازه به کشور در روز چهارشنبه اطلاع داد.

بارش باران و هوای ابری در 7 استان ، تهران بارانی می گردد ، ورود سامانه بارشی نو به کشور

به گزارش انجمن آقای شرفی، سازمان هواشناسی کشور بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی گفت که طی 2 روز آینده شمال استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی و اردبیل ، ارتفاعات البرز در شرق تهران، سمنان و بعلاوه در جنوب کرمان و شمال و شرق سیستان و بلوچستان ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

سه شنبه علاوه بر این منطقه ها در نقاطی از اصفهان، البرز، قزوین و بعضی منطقه ها غربی و شمالی تهران نیز رگبار پراکنده رخ می دهد. به تدریج از اواخر وقت در جنوب غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی نیز ابرناکی ، وزش باد شدید و رگبار پراکنده پیش بینی می گردد.

طی 2 روز آینده در استان های ایلام و خوزستان وزش باد و نفوذ گردوخاک دور از انتظار نیست و تا روز سه شنبه در غالب منطقه ها کشور به ویژه نوار شمالی روند افزایش نسبی دما حاکم خواهد بود.

چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب کشور گستره بارش استان های واقع در شمال غرب ، سواحل دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز و بخش هایی از مرکز کشور را فراخواهد گرفت .

پنجشنبه بارش در منطقه ها یادشده - ضمن تشدید - ادامه خواهد داشت .

منبع: همشهری آنلاین

به "بارش باران و هوای ابری در 7 استان ، تهران بارانی می گردد ، ورود سامانه بارشی نو به کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش باران و هوای ابری در 7 استان ، تهران بارانی می گردد ، ورود سامانه بارشی نو به کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید