روش تازه سارقان برای تصاحب دائمی گوشی آیفون

به گزارش انجمن آقای شرفی، گزارش های منتشر شده از رواج نگران کننده یک روش نو برای به دست آوردن کنترل کامل گوشی های هوشمند آیفون از سوی سارق ها و مسدود کردن دائمی گوشی های سرقتی در مقابل نفوذ صاحبان قبلی آن ها حکایت دارد.

روش تازه سارقان برای تصاحب دائمی گوشی آیفون

به گزارش یورو نیوز، در همین حال، روزنامه وال استریت ژورنال نوشت، بعضی از سارقان گوشی های آیفون با سوء استفاده از یکی از تنظیمات امنیتی به نام کلید بازیابی (Recovery Key)، دسترسی صاحبان گوشی را به عکس ها، پیغام ها، داده ها، اطلاعات و موارد دیگر تقریبا غیرممکن می نمایند.

بعضی از افرادی که گوشی های آیفون آن ها اخیرا دزدیده شده به این نشریه گفته اند که تمامی موجودی حساب های بانکی آن ها نیز بلافاصله پس از دسترسی سارقان به اپلیکیشن های بانکی، برداشت شده است.

شرکت اپل نیز در وب سایت رسمی خود هشدار داده که دارندگان گوشی های هوشمند باید در حفظ و مراقبت از رمز ورود به آیفون و نیز دسترسی به امکان بازنشانی کلید رمز کوشا باشند چرا که با لو رفتن این دو مورد، احتمال از دست دادن دائمی دسترسی به گوشی وجود دارد.

با این حال، یکی از سخنگویان شرکت اپل با ارسال بیانیه ای به شبکه خبری سی ان ان، ضمن ابراز همدردی با افرادی که اخیرا با سرقت گوشی های خود روبرو شده اند، از شروع آنالیز راه چاره های تازه این شرکت برای افزایش امنیت گوشی های آیفون خبر داده است.

منبع: فرارو

به "روش تازه سارقان برای تصاحب دائمی گوشی آیفون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش تازه سارقان برای تصاحب دائمی گوشی آیفون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید