رنگ نو و احتمالی آیفون 15 پرو

به گزارش انجمن آقای شرفی، پست منتشرشده به وسیله یکی از منابع مطلع از عرضه احتمالی آیفون 15 پرو با ترکیب رنگ زرشکی خبر می دهد. بعلاوه این منبع مطلع می گوید آیفون 15 و آیفون 15 پلاس نیز در ترکیب رنگ جدیدی از سبز در دسترس کاربران قرار می گیرند.

رنگ نو و احتمالی آیفون 15 پرو

به گزارش دیجیاتو، یک ماه بعد از سال نو میلادی خبرهایی در خصوص کوشش اپل برای توسعه آیفون نو در رنگ قرمز تیره نو مطرح شد. در آن مقطع زمانی گفته شد که آیفون 15 پرو با رنگ زرشکی به بازار عرضه خواهد شد. حالا منبع دیگری همین موضوع را تأیید می نماید.

این منبع مطلع پیش تر نیز در خصوص ترکیب رنگ نو بنفش آیفون 14 پرو مطالبی را پیش از فرارسیدن موعد رونمایی منتشر نموده بود و حالا چنین خبرهایی را در خصوص آیفون 15 پرو منتشر می نماید.

نسل نو آیفون اپل احتمالاً در ترکیب رنگ نو عرضه می گردد

منبع مطلع بازار در پست خود به این موضوع اشاره نموده که آیفون 15 پرو با رنگ زرشکی، ممکن است کمی روشن تر از رنگ بنفش تیره آیفون 14 پرو باشد. بعلاوه اطلاعاتی در خصوص رنگ آیفون 15 و آیفون 15 پلاس منتشر شده که ظاهراً این دو نسخه نیز قرار است با رنگ نوی از سبز در دسترس کاربران قرار گیرند.

ماکت هایی از طراحی و رنگ احتمالی نسل نو آیفون به اشتراک گذاشته شده است. پیش تر و در ماه فوریه نیز به این موضوع اشاره شده بود که اپل روی توسعه رنگ های آبی روشن و صورتی مدل های آیفون کار می نماید ولی هنوز اپل چنین ادعاهایی را تأیید ننموده است.

بی شک کاربران توجه ویژه ای به ترکیب رنگ های نو از خود نشان می دهند. براساس خبرهای غیررسمی آیفون 15 پرو احتمالاً از جنس تیتانیوم ساخته خواهد شد. اپل چندین سال است که از تیتانیوم در اپل واچ استفاده می نماید. باید دید تصمیم اپل در خصوص نسل نو آیفون چه خواهد بود و مواردی مانند نرخ بازده، زمان فراوری و هزینه ها نیز حائز اهمیت هستند.

منبع: فرارو

به "رنگ نو و احتمالی آیفون 15 پرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ نو و احتمالی آیفون 15 پرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید