خلاصه بازی پرسپولیس 2 ، 0 پیکان؛ شادی گل منشوری نعمتی

به گزارش انجمن آقای شرفی، در آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم لیگ برتر، تیم های فوتبال پرسپولیس و پیکان از ساعت 20:40 امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی 2 بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی انتها یافت تا پرسپولیسی ها 53 امتیازی شوند و اختلاف خود با استقلال صدرنشین را به 4 امتیاز کاهش دهند. حامد پاکدل در دقیقه 16 و علی نعمتی در دقیقه 50 زننده گل های سرخپوشان بودند.

خلاصه بازی پرسپولیس 2 ، 0 پیکان؛ شادی گل منشوری نعمتی

پرسپولیس از دقیقه 32 این بازی به دلیل اخراج عالیشاه 10 نفره به کار ادامه داد.

نیمه اول

دقیقه 3: سانتر زمینی و تند و تیز سعید آقایی از جناح راست را مدافعان پیکان به شکلی خطرناک راهی کرنر کردند.

دقیقه 10: ارسال بلند رضاییان در محوطه جریمه با ضربه سر پاکدل همراه شد که در ادامه شرزود تمیروف با یک ضربه برگردان زیبا توپ را به سمت دروازه پیکان راهی کرد که توپ در دستان ناصری قرار گرفت.

دقیقه 16: نفوذ امید عالیشاه از جناح راست پاس و کات بک این بازیکن را حامد پاکدل با یک ضربه بغل پای دقیق وارد دروازه پیکان کرد تا سرخپوشان از حریف خود پیش بیفتند.

دقیقه 27: تمیروف موقعیت تک به تک را با یک ضربه بی دقت به بدن دروازه بان پیکان کوبید.

دقیقه 32: امید عالیشاه به دلیل خطای خشن روی بازیکن پیکان با کارت قرمز مستقیم داور از زمین اخراج شد.

دقیقه 42: ضربه سر پاکدل روی ارسال رضاییان با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه 45: رضا عادل داور این مسابقه پیش از به صدا درآمدن سوت آغاز نیمه دوم داود فنایی مربی پرسپولیس را به دلیل اعتراض با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 50: ارسال زیبای رامین رضاییان روی یک ضربه ایستگاهی را علی نعمتی با یک ضربه سر زیبا به گل دوم پرسپولیسی ها تبدیل کرد.

دقیقه 80: بازهم رضاییان روی یک ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس ایجاد موقعیت کرد اما ضربه سر تمیروف در این صحنه با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 86: حامد لک به دلیل اتلاف وقت از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 87: ضربه خطرناک محمدحسین فلاح از داخل محوطه جریمه با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، علی نعمتی، رامین رضاییان، سعید آقایی (5+90:علی شجاعی)، میلاد سرلک، رضا اسدی (85- کمال کامیابی نیا)، احسان پهلوان (5+90: محمد شریفی)، امید عالیشاه، شرزود تمیروف و حامد پاکدل (59-علیرضا ابراهیمی).

ترکیب پیکان: محمد ناصری، امیرحسین رنگرز جدی، سامان فلاح، اسماعیل بابایی (53-پیمان رنجبری)، ابراهیم صالحی (78-تیتو اوکلو)، محمد قاسمی نژاد (67-محمد جواد آزاده)، میلاد بدرقه، علی رمضانی (78-سامان فلاح)، محمدعلی فرامرزی، مجتبی حقدوست (67-محمد لطفی) و غلامرضا ثابت ایمانی.

داور: رضا عادل

منبع: فرارو

به "خلاصه بازی پرسپولیس 2 ، 0 پیکان؛ شادی گل منشوری نعمتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاصه بازی پرسپولیس 2 ، 0 پیکان؛ شادی گل منشوری نعمتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید