تغییر قوانین فیفا به خاطر گلر رقصنده !

به گزارش انجمن آقای شرفی، تیم ملی فوتبال استرالیا درحالی توانست جواز حضور در رقابت های جام جهانی را بگیرد که همه چیز تحت الشعاع حرکات عجیب اندرو ردمین، گلر تیم ملی این کشور بود که در سرانجام وقت های اضافه و برای ضربات پنالتی، وارد زمین مسابقه شد و اتفاقا پس از درخشش او و مهار پنالتی بازیکن پرویی بود که استرالیا راهی جام جهانی شد.

تغییر قوانین فیفا به خاطر گلر رقصنده !

در همین خصوص روزنامه الشرق قطر نوشت: کمیته ای در فدراسیون جهانی فوتبال برای جلوگیری از پایکوبی دروازه بانان در ضربات پنالتی قصد دارد قانون تازهی را تصویب کند. دلیل این تصمیم، حرکات اندرو ردمین سنگربان تیم ملی استرالیا در دیدار پلی آف جام جهانی عنوان شده است.

دوشنبه گذشته و در حاشیه نشستی در دوحه مرکز قطر، هیئت بین المللی فوتبال (IFAB) که بالاترین نهاد داوری است، اصلاحات تازه در فوتبال به ویژه قانون تازه مربوط به دروازه بان ها در ضربات پنالتی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

فدراسیون بین المللی در واکنش به اقدام سنگربان تیم ملی استرالیا خواستار ممنوعیت یا محدود کردن حرکت دروازه بان ها روی خط دروازه شد. انتظار می رود این قوانین پس از بررسی و تأیید، به صورت رسمی اعلام شود و گلر ها هنگام نواخته شدن ضربات پنالتی، اجازه حرکت روی خط دروازه را نداشته باشند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "تغییر قوانین فیفا به خاطر گلر رقصنده !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر قوانین فیفا به خاطر گلر رقصنده !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید