تصاویر ، سوپر کواد با موتور لامبورگینی 1100 اسب بخار؛هیولای شگفت انگیز و عجیب انگلیسی !

به گزارش انجمن آقای شرفی، گجت نیوز نوشت: انگلر سوپرکواد به عنوان یک موتور 4 چرخ عجیب با موتور لامبورگینی و 1100 اسب بخار قدرت معرفی شد. در ادامه با مشخصات این سوپربایک آشنا خواهیم شد.

تصاویر ، سوپر کواد با موتور لامبورگینی 1100 اسب بخار؛هیولای شگفت انگیز و عجیب انگلیسی !

شرکت بریتانیایی انگلر اتوموتیو از موتوری عجیب با نام سوپرکواد پرده برداشت و مدعی است پیشرانه این موتور چهار چرخ عجیب می تواند قدرتی برابر با 1100 اسب بخار را به تولید برساند و همچنین به سرعتی برابر با 350 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

ویدیویی از انگلر سوپرکواد

طراحان در نمای جلوی این موتور عجیب از چراغ های آئودی R8 استفاده کردند. پیشرانه این وسیله نقلیه از نوع 5.2 لیتری V10 بوده که شرکت انگلر اتوموتیو آن را از لامبورگینی اوراکان و آئودی R8 قرض گرفته است.

این شرکت بریتانیایی جزئیات بیشتری را منتشر نکرده، اما مدعی است این پیشرانه نسبت به قبل ارتقا پیدا کرده و اکنون می تواند قدرتی برابر با 1100 اسب بخار را به تولید برساند. همچنین طبق ادعای شرکت سازنده، انگلر سوپرکواد ظرف مدت 2.5 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا می کند.

طبق گفته افرادی که در مراسم معرفی این موتور عجیب حضور داشتند، شرکت انگلر از ادعای 1100 اسب بخاری پیشرانه این سوپربایک کوتاه آمده و خاطرنشان کرد قدرت واقعی آن 620 اسب بخار است. از این رو می توان گفت این شرکت بریتانیایی از همان نسخه استاندارد پیشرانه V10 که در لامبورگینی اوراکان و آئودی R8 به کار گرفته شده استفاده کرده است. هرچند قدرت 620 اسب بخاری نیز برای یک موتور چهار چرخ بسیار زیاد به نظر می رسد.

انگلر سوپرکواد دارای فاصله محوری 2650 میلی متری بوده که از این لحاظ در سطح آئودی R8 قرار می گیرد، اما طول آن 4637 میلی متر اعلام شده و به همین دلیل نسبت به R8 حدود 25 میلی متر کشیده تر است. این خودرو حدود 950 میلی متر ارتفاع داشته و وزن آن نیز به 1100 کیلوگرم می رسد. هرچند چنین وزنی برای یک خودرو بسیار سبک است، اما برای یک سوپربایک بسیار سنگین خواهد بود.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "تصاویر ، سوپر کواد با موتور لامبورگینی 1100 اسب بخار؛هیولای شگفت انگیز و عجیب انگلیسی !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، سوپر کواد با موتور لامبورگینی 1100 اسب بخار؛هیولای شگفت انگیز و عجیب انگلیسی !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید