برترین روش های چربی سوزی

به گزارش انجمن آقای شرفی، خبرنگاران : 8 روشی که به چربی سوزی سرعت می بخشند را در ادامه آورده ایم.

برترین روش های چربی سوزی

چربی سوزی در سلامت و زیباتر دیده شدن افراد یاری می نماید.

به گزارش انجمن آقای شرفی، وزن کم کردن همواره کار ساده ای نیست اما چیزی که در این زمینه اهمیت دارد، تغییر سبک زندگی است. در این مطلب به شما روش های ساده اما کاربردی چربی سوزی را آموزش می دهیم.

پروتئین در وعده صبحانه

اگر صبح ها پروتئین نخورید، بدن شما آن را از ماهیچه هایتان می گیرد. پس سعی کنید که حتما یک صبحانه با 20 تا 30 درصد پروتئین داشته باشید؛ تخم مرغ آب پز، پنیر، ماست یونانی، آجیل و توت فرنگی می تواند این پروتئین را به بدن شما بدهد.

یشتر پروتئین مصرف کنید

جالب است بدانید که هر چه پروتئین بیشتری به صورت روزانه مصرف کنید، شکم شما لاغرتر می ماند. چرا که هضم پروتئین به زمان بیشتری احتیاج دارد. در حالی که کربوهیدرات ها در زمان کمتری هضم می شوند. پس پروتئین به شما یاری می نماید که کالری کمتری مصرف کنید و زمان بیشتری سیر بمانید.

مولتی ویتامین بخورید

کاهش وزن و کم خوردن یا نخوردن برخی ویتامین ها باعث توقف لاغری شما می گردد. پس حتما از مولتی ویتامین ها بهره ببرید تا مراحل لاغری شما به خوبی طی گردد. هر رژیم غذایی ای که دارید در کنارش مولتی ویتامین مصرف کنید، البته با مشورت پزشک.

فیبر بیشتری مصرف کنید

موادغذایی دارای فیبر ساعات بیشتری شما را سیر نگه می دارند و کالری کمتری دارند. برای همین خوردن میوه ها و سبزیجات توصیه می گردد. البته نه همه میوه ها و سبزیجات. پس در وعده عصرانه یا صبحانه خوردن میوه و سبزی را نباید فراموش کنید.

شیر بنوشید

معمولا افرادی که رژیم می گیرند، شیر گاو را از رژیم خود حذف می نمایند. در حالی که شیر گاو دارای قدرت چربی سوزی بالایی است. پیشنهاد ما این است که بعد از ورزش حتما یک لیوان شیر بنوشید.

به میزان کافی غذا بخورید

فکر نکنید با گرسنگی کشیدن، وزنتان کم می گردد. توجه کنید که شما باید کالری مصرفی تان را پایین بیاورید. برای این کار باید از خوردن هله هوله پرهیز کنید و غذا های سالم بخورید.

سریع آب بنوشید

یکی از روش های چربی سوزی نوشیدن آب است. خیالتان راحت باشد که نوشیدن آب ضرری ندارد و شما باید بیشتر از یک آدم معمولی آب بنوشید. سعی کنید حتی در هنگام گرسنگی هم آب بنوشید. معمولا افرادی که پرخوری می نمایند، آب کمتری می نوشند. به همین علت برای جبران کم آبی بدنشان به پرخوری روی می آورند.

کمی تحرک در طول روز

نشستن بیش از میزان در طول روز باعث چاقی می گردد. پس حتما ساعتی را به پیاده روی اختصاص بدهید. اگر کارمند هستید، می توانید جهت رفت به محل کار یا جهت برگشت به خانه را پیاده روی کنید. فقظ کافی است که از این رخوت خارج شوید.

منبع: رکنا

به "برترین روش های چربی سوزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین روش های چربی سوزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید