اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ارشد دانشگاه آزاد

به گزارش انجمن آقای شرفی، مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: ثبت نام همه پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه آزاد اسلامی از هفته آینده شروع می گردد.

اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ارشد دانشگاه آزاد

علیرضا کریمیان در تبادل نظر با ایسنا ضمن بیان این خبر اظهار کرد: نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده است.

وی در ادامه توضیح داد: متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان یکی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته اند، توجه داشته باشند که منحصراً می تواند در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند.

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: همه پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی ضروری است که از ساعت 10صبح روز دوشنبه 20 شهریور تا روز چهارشنبه 22 شهریور به منظور ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه کنند.

به گفته وی، این پذیرفته شدگا ضروری است که مطابق زمان بندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک اعلام شده به منظور تکمیل مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

کریمیان خاطر نشان کرد: بعلاوه پذیرفته شدگان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده برای کسب اطلاعات درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام از روز یکشنبه 19 شهریور به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 1402، تعداد 471 هزار و 528 نفر شرکت نموده اند، از این تعداد 255 هزار داوطلب زن و 216 هزار و 528 داوطلب مرد در 6 گروه آزمایشی و 134 کدرشته به رقابت پرداختند و 355 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.

منبع: فرارو

به "اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ارشد دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ارشد دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید