استقلال و پرسپولیس در پی ستاره ایرانی سانتاکلارا

به گزارش انجمن آقای شرفی، تیم های استقلال و پرسپولیس به صورت مشترک روی جذب یک بازیکن دست گذاشته اند. این بازیکن کسی نیست جز محمد محبی وینگ بک تیم سانتاکلارا که خیلی فرصت حضور در ترکیب این تیم را پیدا نمی کند. او در ابتدای فصل طی توافق باشگاه سپاهان و سانتاکلارا با شهریا مغانلو معاوضه شد، اما از آنجایی که مورد توجه کادر فنی تیم پرتغالی قرار نگرفته درصدد است بار دیگر به لیگ برتر برگردد.

استقلال و پرسپولیس در پی ستاره ایرانی سانتاکلارا

البته تیم سپاهان هم برای بخدمت گیری دوباره این بازیکن وارد عمل شده، اما ترجیح محمد محبی این است روی یکی گزینه های استقلال و پرسپولیس زوم شود. این احتمال هم وجود دارد او به عنوان بازیکن قرضی به یکی از تیم های استقلال و پرسپولیس ملحق شود.

در فصول اخیر چند لژیونر دیگر هم در میانه های راه از تیم های پرتغالی جدا شدند و به کشور برگشتند. جعفر سلمانی که در تیم پورتیموننزه بازی می کرد. یا شهریار مغانلو که در تیم سانتاکلارا توپ می زد.

یکی از دلایلی که موجب شده تا محمد محبی تصمیم بگیرد بار دیگر به لیگ برتر برشود دست یابی به جایگاهش در تیم ملی است. او به واسطه نیمکت نشینی در لیگ برتر پرتغال دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نمی شود. در حالی که او در بازی های دور نخست مقدماتی جام جهانی 2022 همراه تیم ملی بود. احتمالا باشگاه پرتغالی برای صدور رضایتنامه قرضی محمد محبی درخواست مالی از یکی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خواهد داشت و او به تیمی ملحق خواهد شد که خواسته های مالی باشگاه سانتاکلارا را بر آورده کند.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "استقلال و پرسپولیس در پی ستاره ایرانی سانتاکلارا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و پرسپولیس در پی ستاره ایرانی سانتاکلارا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید