10 ست مجذوب کننده و کاربردی مردانه برای ماه های سرد سال

به گزارش انجمن آقای شرفی، یک استایل کاربردی و در عین حال مجذوب کننده برای روزهای سرد باید چه خصوصیاتی را داشته باشد؟ یکی از مهم ترین ویژگی های استایل های کاربردی پاییزی و زمستانی لایه لایه بودن آیتم هاست. در طول روز هوا گاهی سردتر و گاهی گرم تر است بنابراین بهتر است استایلتان لایه لایه باشد؛ بعلاوه لباس های شما باید به شکلی باشد که در وسایل نقلیه ، محل کار ، مغازه و … لباس های رویی تان را دربیاورید تا عرق نکنید. جنس لباس ها هم خیلی مهم است. انواع آیتم های بافت، کاپشن های حجیم، لباس های پشمی برای فصل های سرد سال مناسب ترین آیتم ها برای استایل زمستانی و پاییزی مردانه هستند.

10 ست مجذوب کننده و کاربردی مردانه برای ماه های سرد سال

در این مقاله 10 ست کاربردی و مجذوب نماینده برای روزهای سرد سال را با یکدیگر مرور خواهیم کرد. آنالیز این ست ها به شما یاری می نماید آیتم های جدیدی را که برای روزهای سرد سال نیاز دارید را بخرید و یا با استفاده از آیتم های موجود در کمدهای پاییزه و زمستانه تان بتوانید برای موقعیت های مختلف ست های مجذوب نماینده و دوست داشتنی بسازید. با ما همراه باشید.

1. استایل کژوال مردانه با هودی و کت پشمی

هودی یکی از آیتم هایی است که باید در کمد تان داشته باشید و با آن استایل های مجذوب نماینده پاییزی و زمستانی بسازید. هودی ها را با انواع جلیقه ها و کت های پاییزی و زمستانی می توانید ست کنید و یک استایل مردانه مجذوب نماینده برای خودتان بسازید. در این ست مجذوب نماینده کژوال یک هودی قرمز آلبالویی از برند دیجی استایل بیسیک انتخاب نموده ایم که با یک کت پشمی چهارخانه از برند پاتن جامه ست می گردد. کت های پشمی چهارخانه استایل شما را شاداب تر نموده و با طرح های مجذوب نماینده و رنگارنگ شان پالت رنگی زمستانی تان را تکمیل می نمایند.

یکی دیگر از آیتم های زمستانی و پاییزی مجذوب نماینده چه برای خانم ها و چه برای آقایان نیم بوت ها هستند؛ این آیتم های کاربردی در روزهای سرد بارانی و برفی پاهایتان را گرم نگه می دارند. در این ست مجذوب نماینده کژوال هم یک نیم بوت جیر خردلی از برند برتونیکس انتخاب نموده ایم که پالت رنگی مان را مجذوب نماینده تر می نماید.

برای این استایل های مردانه کژوال در روزهای سرد سال شلوارهای کتان و جین کلفت برترین انتخاب ها هستند و انتخاب ما یک شلوار جین از برند آر ان اس به رنگ آبیست. در پایان یک کلاه بافتنی به رنگ بژ این ست کژوال مردانه را تکمیل می نماید.

2. ست اسپرت برای روزهای سرد سال با ترکیب طوسی و رنگ های گرم

این که چه گروه های رنگی را برای استایل زمستانی و پاییزی تان انتخاب کنید کاملا به سلیقه شما بستگی دارد، اما یکی از برترین پیشنهاد ها برای فصل های سرد ترکیب گروه های رنگی گرم مانند قرمز، نارنجی و آجری با رنگ های خنثی است. در این ست اسپرت به سراغ یکی از آیتم هایی رفته ایم که در استایل اسپرت مردانه جایگاه ویژه ای دارند؛ کاپشن های پافر. پافرها کاپشن های حجیمی هستند که هم در برابر سرما از شما محافظت می نمایند هم در استایل های اسپرت و کژوال می توانند ست های مجذوب نمایندهی برایتان بسازند.

در این ست دوست داشتنی یک کاپشن پافر به رنگ طوسی از برند لیورجی انتخاب نموده ایم که با یک شلوار جین با همین تم رنگی و از برند کوی تکمیل می گردد. برای زیر کاپشن یک سویشرت آجری روشن از برند بادی اسپینر انتخاب نموده ایم. رنگ آجری یکی از برازنده ترین رنگ ها برای فصل زمستان و پاییز است که در کنار تناژهای رنگی طوسی و دودی یا خاکستری جلوه ای بسیار درخشان و چشم نواز دارد.

انتخابمان برای کفش یک کتانی ساق دار و بسیار زیبای دست دوز از برند چرم کرمانی است که هم برای روزهای سرد مناسب است و هم هماهنگی بسیار مناسبی هم با پالت رنگی انتخابی ما دارد. در زمستان کلاه های بافتنی را هم از قلم نیاندازید؛ اکسسوری هایی که هم باعث می شوند سرما نخورید و هم این که اگر درست انتخاب شوند می توانند استایل تان را مجذوب نماینده تر نمایند. در این ست دوست داشتنی و گرم یه کلاه بافتنی لئونی به رنگ بژ انتخاب ماست.

3. استایل کژوال اسمارت با کت چرم

کت های چرم موجود در بازار معمولا در گروه های رنگی قهوه ای و مشکی قراردارند و در این ست کژوال اسمارت هم به سراغ یک کت چرم طبیعی از برند شیفر رفته ایم. اگر شما هم یک کت چرمی قهوه ای در کمدتان دارید برترین گروه های رنگی برای ست کردن با این آیتم ها گروه های رنگی کرم، بژ، سبز و خردلی است. در این استایل پاییزی مردانه انتخاب ما یک سوییشرت طرح دار ملانژ باجنس کتان از برند بادی اسپینر است.

پلیورها و سوییشرت های جلو بسته در کنار کت های چرمی می توانند گزینه های مجذوب نمایندهی برای استایل کژوال اسمارت زمستانی و پاییزی باشند. با توجه به نوع آیتم ها برترین گزینه ها برای شلوار در این ست کژوال اسمارت مردانه شلوارهای جین و کتان هستند که با توجه به پالت رنگی انتخابی مان یک شلوار کتان کرم رنگ از برند دیجی استایل اسنشیال انتخاب ماست.

یکی از ویژگی های استایل کژوال اسمارت این است که آیتم های انتخابی در این استایل باید هم برای موقعیت های نیمه رسمی و هم برای موقعیت های کژوال مناسب باشند به همین جهت یک نیم بوت چرم بسیار خوش دوخت و شیک به رنگ قهوه ای از برند کروماکی انتخاب ما برای این ست کژوال اسمارت زمستانی است.

در نهایت یک اکسسوری مجذوب نماینده زمستانه هم که می توانیم به این ست مردانه کژوال اسمارت اضافه کنیم؛ یک دستکش نیمه از جنس چرم طبیعی به رنگ قهوه ای عسلی که هم به لحاظ نوع آیتم هم از نظر رنگ می تواند این استایل دوست داشتنی زمستانه را تکمیل کند.

4. استایل زمستانی اسپرت مردانه با ترکیب رنگی سبز و بژ

ترکیب گروه رنگی سبز و بژ برای هر فصلی یکی از زیباترین ترکیب های رنگی است؛ در این استایل زمستانی مردانه هم به سراغ همین پالت رنگی رفته ایم. یک کاپشن پافر با طرح ارتشی از برند لیورجی و یک پلیور بافت از برند آر ان اس به رنگ بژ انتخاب های اصلی ما برای این ست اسپرت است.

برای شلوار به سراغ یک شلوار کتان به رنگ سبز زیتونی تیره از برند آر ان اس رفته ایم و یک نیم بوت چرمی به رنگ سبز تیره از برند کروماکی هم دیگر انتخاب ما برای این ست زمستانی یا پاییزیست. در این ست اسپرت و مجذوب نماینده به جای شلوار کتان از شلوارهای جین با تناژهای رنگی طوسی و آبی کمرنگ هم می توانید بهره ببرید.

در نهایت یک کلاه لئونی مخمل کبریتی به رنگ سبز زیتونی و یک شال گردن بافتنی به رنگ بژ با تکمیل پالت رنگی این ست دوست داشتنی را تکمیل می نمایند.

5. استایل شیک زمستانی با پالتوی مردانه

لایه بندی سه لایه لباس ها یکی از استایل های شیک برای ست های پاییزه و زمستانه به شمار می رود. در این نوع لایه بندی لباس هایتان به سه لایه بیس، میانی و بیرونی تقسیم بندی می گردد. برای لایه بیس، تی شرت ها و پیراهن های پنبه ای یک گزینه بی عیب و نقص محسوب می شوند. برای لایه میانی می توانید به سراغ جلیقه ها، ژاکت ها و یا پلیورهای تریکو، نخی یا بافتنی بروید. برای لایه بیرونی می توانید یک بارانی یا ترنچ کت، بلیرز، کت چرمی، ژاکت جین، سوییشرت بروید و یا یک پالتو و کاپشن را انتخاب کنید.

در این ست شیک زمستانه به سراغ یک استایل سه لایه با یک پالت رنگی زیبا رفته ایم ؛ ترکیب رنگی بادمجانی، ارغوانی و سرمه ای. یک پیراهن پشمی چهارخانه، یک پلیور نازک بادمجانی و یک پالتوی شیک به رنگ سرمه ای سه لایه اصلی این ست شیک مردانه را تشکیل می دهند و برای شلوار هم به سراغ یک شلوار پارچه ای پشمی به رنگ سرمه ای از برند پاتن جامه رفته ایم که برای فصل سرما هم مناسب باشد.

برای این استایل شیک یک نیم بوت سرمه ای جیر با توجه به نوع استایل و البته پالت رنگی می تواند فوق العاده باشد و در نهایت یک شال گردن راه راه سرمه ای طرح دار و یک دستکش چرمی، به رنگ قهوه ای سوخته به عنوان اکسسوری های زمستانی می توانند این استایل زمستانه شیک مردانه را تکمیل نمایند.

6. استایل شیک مونوکروم برای روزهای سرد سال

در این ست شیک پاییزی به سراغ استایل مونوکروم با پالت رنگی طوسی، سفید و خاکستری رفته ایم. استایل مونوکروم استایلی است که تمامی آیتم های آن استایل از یک گروه رنگی انتخاب می شوند.

در این ست شیک و مونوکروم مردانه برای لایه بیس یک پیراهن پنبه ای راه راه از برند ال سی من را برگزیده ایم. برای لایه میانی به سراغ یک ژیله بافت خاکستری از برند البسکو رفته ایم و در نهایت برای لایه بیرونی یک پالتوی شیک خاکستری از برند دنیل دمیرچی انتخاب ماست. در استایل های رسمی و شیک باید شلوارهای پارچه ای را انتخاب کنید؛ بنابراین یک شلوار پارچه ای خاکستری تیره از برند پاتن جامه را انتخاب نموده ایم.

در پایان یک نیم بوت چرم طبیعی به رنگ طوسی روشن،یک شال گردن راه راه خاکستری،یک کلاه فلت کپ و یک جفت دستکش چرمی این ست شیک مردانه را تکمیل می نمایند. در استایل های زمستانی و پاییزی مردانه از معجزه اکسسوری هایی مانند کلاه، شال گردن و دستکش غافل نشوید. این آیتم ها می توانند جلوه پاییزی و زمستانی استایل تان را بیشتر نمایند.

7. استایل زمستانی مردانه با ترکیب صورتی و جین

یکی از تصورات اشتباهی که در دنیا مد و فشن وجود دارد این است که رنگ صورتی مناسب آقایان نیست. در حالی که در مد روز دنیا بسیاری از این کلیشه های تاریخ گذشته رفع شده است و ترگیب رنگی صورتی و طوسی یا آبی امروزه یکی از ترکیب های مجذوب نماینده در دنیای مد است چه برای آقایان و چه برای خانم ها.

در این ست اسپرت و خوش رنگ زمستانی به سراغ این ترکیب رنگی دوست داشتنی رفته ایم و یک هودی پنبه ای به رنگ صورتی روشن از برند باینت را با یک ژاکت جین خزدار و گرم از برند پول اند بیر ترکیب نموده ایم. یک شلوار جین روشن از برند بادی اسپینر، یک کتانی ساقدار جیر طوسی روشن از برند کروماکی همراه با یک کلاه بافتنی زمستانه به همین رنگ این ست اسپرت را تکمیل می نمایند.

8. یک استایل کژوال و مینیمال مردانه با ترکیب سیاه و سفید

یکی از ساده ترین ترکیب های رنگی برای ست کردن در استایل های مختلف ترکیب رنگی سیاه و سفید است؛ ترکیبی هماهنگ که می تواند در عین سادگی بسیار شیک و چشم نواز باشد. برای ساختن یک استایل سفید و مشکی لازم نیست استایلیست باشید یا اصول رنگ ها را بدانید و همین علت باعث شده تا این استایل مورد علاقه تمام اقشار قرار بگیرد.

در این ست زمستانه مینیمال سیاه و سفید آیتم های اصلی ما یک سوییشرت راه راه سیاه و سفید از برند زی سا و یک کاپشن خلبانی سیاه رنگ از برند آر ان اس است که با یک نیم بوت چرمی ارتشی و یک شلوار جین ذغالی تکمیل می گردد. در ماه های سرد سال در استایل های خیابانی یک کلاه برت فرانسوی هم می تواند جایگاه مجذوب نمایندهی داشته باشد! آن را به استایل کژوال پاییزی و زمستانی تان اضافه کنید.

9. استایل زمستانی مردانه با کاپشن اسپرت و بلوز یقه اسکی

اگر به استایل اسپرت علاقه مندید آپشن های متعددی در فصل های سرد سال خواهید داشت. از کاپشن های اسپرت پاییزه و زمستانه گرفته تا انواع هودی ها و سویشرت ها در طرح ها و رنگ های مختلف. برای این ست کاربردی مردانه یک کاپشن اسپرت طرحدار و مجذوب نماینده با جنس الیاف نخی و پلی استر را از برند کیکی رایکی را انتخاب نموده ایم.

برای زیر کاپشن یک پلیور یقه اسکی خوش رنگ طوسی از برند پیشنهاد می گردد و یک شلوار جین آبی تیره هم می تواند ترکیب مناسبی برای ست پیشنهادی باشد. در نهایت نیم بوت اسپرت طوسی از برند برتونیکس و یک کلاه بافتنی سرمه ای تکمیل نماینده این ست اسپرت مردانه هستند.

10. استایل کژوال برای روزهای سرد با جلیقه پافر

پافرها جلیقه های حجیمی هستند که برای فصل پاییز و زمستان بسیار گزینه مناسب اند. برای این استایل لایه لایه زمستانی و پاییزی یک جلیقه پافر طوسی از برند والیانت انتخاب نموده ایم که با یک ژاکت بافتنی ارغوانی از برند ایزی دو و یک پلیور یقه اسکی کشبافت به عنوان لایه بیس تکمیل می گردد.

برای این که استایل انتخابی مان شلوغ نگردد و رنگ ارغوانی زیبای ژاکت در میان دیگر رنگ ها بدرخشد. برای کلاه و شلوارجین هم به سراغ تناژ رنگی طوسی و خاکستری می رویم. در نهایت یک نیم بوت اسپرت کرم می تواند این ست کژوال زمستانی و پاییزی را تکمیل کند.

و در آخر

در این مطلب 10 ست مختلف مردانه برای روزهای سرد سال را با یکدیگر مرور کردیم. سعی کردیم برای موقعیت های متنوع و استایل های مختلفی همانند استایل های رسمی، اسپرت و کژوال ست های متنوعی ارائه کنیم. با آنالیز این ست ها و در نظر گرفتن نحوه چیدمان آیتم ها و ترکیب های رنگی می توانید آیتم های مورد نیازتان را تهیه کنید و یا با استفاده از آیتم های موجود در کمدتان ست های مجذوب نماینده و کاربردی برای روزهای سرد سال جاری بسازید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "10 ست مجذوب کننده و کاربردی مردانه برای ماه های سرد سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 ست مجذوب کننده و کاربردی مردانه برای ماه های سرد سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید