پیم فربیک: نتوانسیم به بازی برگردیم چون کنترل مسابقه در دست ایران بود، ایران و ژاپن می توانند قهرمان شوند

به گزارش انجمن آقای شرفی، پیم فربیک، سرمربی تیم ملی فوتبال عمان گفت که ایران و ژاپن از شانس قهرمانی در جام ملت های آسیا 2019 برخوردار هستند.

پیم فربیک: نتوانسیم به بازی برگردیم چون کنترل مسابقه در دست ایران بود، ایران و ژاپن می توانند قهرمان شوند

به گزارش خبرنگار اعزامی انجمن آقای شرفی از امارات، پیم فربیک پس از شکست 2 بر صفر تیم ملی فوتبال عمان مقابل ایران در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام ملت های آسیا، گفت: حقیقت این است که واقعا از این بازی لذت بردم. از جو استادیوم و از جنگندگی هر دو تیم نیز لذت بردم.

وی ادامه داد: می دانستیم که ایران تیم اول آسیا در رده بندی فیفا است و در توپ های دوم بسیار قدرتمند عمل می نماید. آنها در این بازی هم سعی کردند روی بازی کنترل داشته باشند و به ما فشار بیاورند.

فربیک مطرح نمود: نمی خواهم در خصوص پنالتی دقیقه یک صحبت کنم که نتوانستیم آن را تبدیل به گل کنیم، چون بعد از آن هم 90 دقیقه از بازی مانده بود. به هر حال فوتبال همین است و گاهی اوقات شرایط طبق خواسته شما پیش نمی رود. در نیمه دوم سعی کردیم بهترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم و به بازی بازگردیم، اما ایران بازی را کاملاً تحت کنترل خود گرفته بود.

سرمربی عمان یادآور شد: ایرانی ها خیلی خوب می جنگند، بسیار خوب حریف را تحت فشار قرار می دهند و توانستند خیلی خوب بازی نمایند. اگر می توانستیم در نیمه اول گل بزنیم یا صفر - صفر به رختکن برویم اتفاقات خوبی می افتاد.

فربیک اضافه کرد: شانس ایران برای برد بیشتر بود و به آنها تبریک می گویم. ما باختیم و من اینجا هستم تا بگویم دوباره آغاز خواهیم کرد. جو خیلی خوبی در استادیوم بود و باید به طرفداران ایران هم تبریک بگویم. ایران تیم بهتری بود. بازیکنان خیلی خوب و مربی ممتازی دارد. باید به آنها تبریک بگویم. وی درباره اینکه بسیاری از مردم ایران و ژاپن که عمان با آنها بازی نموده را شانس اصلی قهرمانی می دانند، گفت: ژاپن سازمان بسیار خوبی و تیم خیلی خوبی دارد. ایران هم تیم قدرتمند و بسیار خوبی دارد که می تواند به موفقیت برسند. دو تیم شانس زیادی برای موفقیت دارند.

سرمربی عمان درباره ماندنش در این تیم یادآور شد: پلان من ماندن در این تیم است. مدت زیادی نیست به این تیم آمده ام و می خواهم کار را به خوبی جلو ببرم. مردم عمان عاشق فوتبال هستند و باید یکی از بهترین لیگ ها را در این تیم ایجاد کنیم. من به آینده تیم عمان خیلی امیدوارم.

فربیک توضیح داد: ایران تیمی با هشتاد میلیون جمعیت است و طبیعی است توانایی های فردی بیشتری داشته باشد. عمان نسبت به این کشور کوچک تر است اما بسیار زیباست و مردمی دارد که عاشق فوتبال هستند.

وی درباره عدم استفاده از بعضی بازیکنان در ترکیب تیمش گفت: بازیکنی مثل محسن القصانی اگر در زدن ضربات نهایی مشکل داشت بخشی از فوتبال است. این بازیکن بخشی از استراتژی ما بود. باید بگویم من برای آینده تیمم خیلی شانس قائلم و قطعا پیشرفت خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیم فربیک: نتوانسیم به بازی برگردیم چون کنترل مسابقه در دست ایران بود، ایران و ژاپن می توانند قهرمان شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیم فربیک: نتوانسیم به بازی برگردیم چون کنترل مسابقه در دست ایران بود، ایران و ژاپن می توانند قهرمان شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید