نشست معماری و شهرسازی معاصر ایران در مجموعه نیاوران برگزار می گردد

هم زمان با هفته پژوهش، نشست تخصصی معماری و شهرسازی معاصر ایران به همت مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) در این مجموعه برگزار می گردد.

نشست معماری و شهرسازی معاصر ایران در مجموعه نیاوران برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، این نشست یک روزه در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه مشترک همکاری این مجموعه با دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره)، روز چهارشنبه 27 آذر ماه از ساعت 10 تا 15 در سالن کنفرانس مجموعه نیاوران برگزار می گردد.

در این نشست که به ریاست محمدمهدی غیایی برگزار می گردد، علیرضا استعلاجی با موضوع راهبردهای نوین آمایشی در برنامه ریزی کالبدی و فضایی، رضا فرمهینی فراهانی و مهری دهبان با موضوع جریان های فکری در معماری معاصر ایران و همچنین علی اکبری با موضوع تجربه زندگی پیاده و سرزندگی فضای شهری به سخنرانی می پردازند.

شرکت در این نشست برای عموم علاقه مندان آزاد و رایگان است و در سرانجام دوره برای شرکت نمایندگان گواهینامه صادر می گردد.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند در تاریخ 27 آذر ماه از ساعت 10 صبح به سالن کنفرانس مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) مراجعه نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 22287032-021 (خانم کرجی) تماس حاصل نمایند.

منبع: میراث آریا

به "نشست معماری و شهرسازی معاصر ایران در مجموعه نیاوران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست معماری و شهرسازی معاصر ایران در مجموعه نیاوران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید