محدودیت برای بازدید از موزه متروپولیتن

به گزارش انجمن آقای شرفی، مسوولان موزه متروپولیتن در نیویورک با شناسایی سویه اُمیکرون ظرفیت بازدیدکنندگان از موزه را کاهش می دهند.

محدودیت برای بازدید از موزه متروپولیتن

ایسنا: نیویورک تایمز، مسوولان موزه هنر متروپولیتن نیویورک روز سه شنبه اعلام کردند به دلیل شناسایی سویه اُمیکرون ویروس کرونا شمار بازدیدکنندگان از این موزه را به روزانه حدود 10هزار نفر کاهش می دهند. در شرایط عادی و در طول فصل تعطیلات این موزه معمولا شاهد دوبرابر این آمار از بازدیدکنندگان است.

در بیانیه این موزه نوشته شده است: حفظ امنیت کارکنان و بازدیدکنندگان اولویت اصلی ما است. کاهش تراکم جمعیت نخستین قدمی است که می توانیم در این راستا برداریم و کارکنان ما به طور ویژه تلاش کرده اند تا تغییراتی در بهبود شرایط سلامت عمومی و در عین حال باز نگه داشتن موزه ضمن حفظ امنیت تک تک نفرات ایجاد کنند.

همچنین مسوولان موزه هنر بالتیمور اعلام کردند به دلیل افزایش آمار ابتلا به ویروس کرونا تا 29 دسامبر این موزه را تعطیل می کنند.

آمار ابتلا به کرونا در نیویورک در دو هفته گذشته تا بیش از 80 درصد افزایش داشته است.

موسسات فرهنگی اغلب متکی به درآمد دوران تعطیلات هستند با این حال افزایش ناگهانی آمار ابتلا سبب شده برخی از برنامه ها و اجراهای نیویورک تعطیل شوند. موزه ها نیز درحال اجرای برخی محدودیت ها هستند. برای مثال گالری ملی هنر در واشنگتن و موزه بروکلین برخی از تورهای حضوری را لغو کرده اند.

منبع: توریسم آنلاین

به "محدودیت برای بازدید از موزه متروپولیتن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت برای بازدید از موزه متروپولیتن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید