سکانس خودکشی جهان جهانبخت در سریال سرجوخه!

به گزارش انجمن آقای شرفی، خبرنگاران: سریال سرجوخه ترفند شاخ های اینستاگرامی مثل خودکشی را برای افزایش فالوور لو داد. جهان جهانبخت آن موقع از خودکشی برای جذب فالوور استفاده کرد.

سکانس خودکشی جهان جهانبخت در سریال سرجوخه!

شاخ های اینستاگرامی ترفند های جالب و عجیبی برای جذب فالوور دارند. بعضی از شاخ های اینستاگرامی دست به خودکشی می زنند. سناریوی خودکشی شاخ های اینستاگرامی یکی از ترفندهای عجیب آن ها برای جذب فالوور شده است.شاخ های اینستاگرامی مثل جهان جهانبخت با منتشر کردن اوضاع نامناسب زندگی و اقدام به خودکشی هایش فالوورهای میلیونی برای خود جمع کرد. اکنون سریال سرجوخه ترفند های شاخ های اینستاگرامی را نشان می دهد.

خودکشی برای جذب فالوئر در سریال سرجوخه

به گزارش انجمن آقای شرفی، در قسمت دوم سرجوخه ماجرای چگونگی جذب فالوئر به وسیله اخبار جعلی از جمله قتل و خودکشی روایت شد.

سرجوخه که با موضوع مسائل روز جامعه و مسائل جامعه نقبی به زندگی جوانان زده؛ در دومین قسمت خود به ماجرای چگونگی افزایش فالوئر با سوءاستفاده از عواطف و احساسات و نشر اخبار جعلی از جمله خودکشی ورود کرد.

در این قسمت کاراکتر اینفلوئنسر سریال با بازی نازنین کیوانی برای جلب توجه و جذب فالوئر طی ارتباطی لایو با دنبال کننده های صفحه اش با خوردن قرص دست به خودکشی میزند!

خودکشی جهان جهانبخت برای جذب فالوور/ فریب همیشگی

جهان جهانبخت پس از تمام شدن رابطه عاشقانه اش با یکی از خواننده های غیر مجاز به نام ساسی ،فیلم هایی از خودکشی خود را در فضای مجازی منتشر کرد و در همان زمان بود که فالور های جهان جهانبخت به میلیون رسید.

فیلم سرجوخه ترفند این نوع شاخ های تایسنتاگرامی را نزد مردم گوش زد می نماید.

منبع: رکنا

به "سکانس خودکشی جهان جهانبخت در سریال سرجوخه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکانس خودکشی جهان جهانبخت در سریال سرجوخه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید