رامین رضاییان؛ سپاهانی ها اگر بدی دیدند من را حلال نمایند ، افشاگری بازیکن پرسپولیسی در مورد پیشنهاد نجومی!

به گزارش انجمن آقای شرفی، رامین رضاییان در خصوص قهرمان نشدن سپاهان توضیح داد: اینکه بگویم ناراحت نیستم درست نیست.

رامین رضاییان؛ سپاهانی ها اگر بدی دیدند من را حلال نمایند ، افشاگری بازیکن پرسپولیسی در مورد پیشنهاد نجومی!

به گزارش انجمن آقای شرفی رامین رضاییان پس از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل مس کرمان و از دست دادن قهرمانی گفت: به تیم خوب مس کرمان و مردم شهر کرمان خسته نباشید می گویم. همان طور که آخر بازی به همه بازیکنان مس کرمان دست دادم، الان هم می گویم، خسته نباشید، کوشش کنید سال بعد دوباره به لیگ برتر برگردید. فوتبال همین است. مس کرمان با تمام وجودش فوتبال بازی کرد و هیچ چیزی کم نگذاشت امید داشته باشند دوباره سال بعد به حقشان برسند و به لیگ برتر برگردند.

او در خصوص قهرمان نشدن سپاهان توضیح داد: اینکه بگویم ناراحت نیستم درست نیست. اینقدر تجربه دارم که می دانم گاهی این شکست ها باعث می گردد قوی تر شویم و بیشتر فکر کنیم چه چیزی هایی در طول فصل کم بوده که باعث شد قهرمان نشویم. فکر می کنم سپاهان چند سالی است که لحظات آخر و در امتیازات حساس کم می آورد. کاری به صحبت های هیچ کسی ندارم و هر کسی می تواند صحبت کند اما من رامین رضاییان می گویم، خودمان قهرمانی را دادیم.

رضاییان ادامه داد: من به بچه ها همواره می گویم اگر می خواهیم قهرمان شویم، باید با همه چیز از جمله داور، روزهای بد، نتایج و حتی زمین بد باید جنگید. به تیم پرسپولیس تبریک می گویم و فوتبال همین است. باید ببینیم در چه لحظات حساسی می توانستیم بهتر کار کنیم و نکردیم و این رخ داد. بازی با ملوان خودمان قهرمانی را دادیم و می توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم. به مردم اصفهان تبریک می گویم و کیف کردم که در آخر بازی تیمشان را تشویق کردند. باید ببینیم نقطه ضعف ها چه چیزی است که برای سال بعد رفع گردد و تیم را محکم و قوی شکل بدهند تا تیم قهرمان گردد. نمی گردد که سه، چهارسال تیم در لحظات حساس کم بیاورد.

او در پاسخ به این پرسش که در تیم سپاهان می ماند یا خیر؟ توضیح داد: من این را به طرفداران سپاهان می گویم که در سالی که گذشت، برای شخص رامین رضاییان سنگ تمام گذاشتند و همه جور کنارم بودند. در این یک سال که در شهر خوب اصفهان بودم، شاید پنج بار از خانه بیرون نرفتم و تمرکز کردم تا برترین عملکرد را داشته باشم و خیلی چیز ها را می خواستم ثابت کنم. حتی اول فصل یک پیشنهاد از قطر داشتم که قرارداد فعلی ام 20درصد قراردادش نمی شد اما با جان و دل آمدم و می خواستم در سپاهان سنگ تمام بگذارم.

بازیکن سپاهان بعلاوه گفت: در آخر بازی یاد زمانی افتادم که با پرسپولیس نایب قهرمان شدیم و طرفداران ما را تشویق کردند و بعد ما با همین تیم قهرمان شدیم. الان هم از طرفداران سپاهان تشکر می کنم که آخر بازی ما را تشویق کردند. بازیکنان ما لایق برترین ها بودند و در تمام بازی ها با جان و دل جنگیدند و اینکه طرفداران این چنین بازیکنان را تشویق کردند، مطمئنم روزهای خوب برای سپاهان در پیش است و امید دارم.

او در پاسخ به این پرسش که در سپاهان می ماند؟ تاکید نمود: نمی دانم چه اتفاقی می افتد و هر اتفاقی بیفتد من یاد گرفتم وقتی فصل فوتبالی من آغاز می گردد، با جان و دل می جنگم و به چیزی دیگری فکر نمی کنم. سال جاری خیلی تمرکز کردم و سختی کشیدم و دوست داشتم با تمام وجودم بازی کنم تا این تیم قهرمان گردد و در نهایت شرمسار طرفداران سپاهان شدم. اگر بدی دیدند من را ببخشند.

رضاییان در پاسخ به این پرسش که با طرفداران خداحافظی کرد؟ گفت: آخر فصل است و من دوست دارم در خصوص فصلی که گذشت با طرفداران صحبت کنم. سپاهان از برترین تیم های ایران بود. قهرمان نشد اما چیزی از ارزش هایش کم نشد. باید ببینم نقطه ضعف ها کجا است و رفع کنیم. ایمان دارم برای قهرمانی باید با همه چیز جنگید.

منبع: همشهری آنلاین

به "رامین رضاییان؛ سپاهانی ها اگر بدی دیدند من را حلال نمایند ، افشاگری بازیکن پرسپولیسی در مورد پیشنهاد نجومی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رامین رضاییان؛ سپاهانی ها اگر بدی دیدند من را حلال نمایند ، افشاگری بازیکن پرسپولیسی در مورد پیشنهاد نجومی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید