ذوبی ها آماده حضور در لیگ وزنه برداری

به گزارش انجمن آقای شرفی، سرمربی تیم وزنه برداری ذوب آهن از آمادگی تیمش برای حضور در لیگ وزنه برداری باشگاه های کشور اطلاع داد.

ذوبی ها آماده حضور در لیگ وزنه برداری

به گزارش گروه استان های انجمن آقای شرفی از اصفهان،علی جباری سرمربی تیم وزنه برداری ذوب آهن در مورد آخرین شرایط تیمش برای حضور در لیگ وزنه برداری باشگاه های کشور، گفت: تمرینات خوب و مستمری را از ماه های اخیر شروع کردیم و همه اعضا با انگیزه مشغول انجام تمرینات و پیگیری نکات فنی هستند.

وی افزود: علی رضا معینی، رضا دهدار، امیر حقوقی و رسول معتمدی از تیم ذوب آهن به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

جباری ادامه داد: تیم تازه نفس فولادین ذوب آهن آمل در کنار ملی حفاری یکی از مدعیان جدی قهرمانی در این فصل است، اما با وجود احتمال گرفتن سکو برای ما نیز وجود دارد.

وی افزود: اضافه شدن ملی پوشان به تیم های فولادین ذوب آهن آمل و ملی حفاری موجب بالا رفتن سطح مسابقات شده است.

سرمربی تیم وزنه برداری ذوب آهن با بیان اینکه باشگاه ذوب آهن در سطح ملی و آسیا قهرمانان زیادی را پرورش داده است، اظهار داشت: وزنه برداری ایران در سطح دنیا و المپیک صاحب عنوان و کرسی است و رشته وزنه برداری برای ادامه حیات همواره به حمایت و پشتیبانی باشگاه ریشه دار و سازنده ای همانند ذوب آهن احتیاج دارد.

وی ادامه داد: وزنه برداری ذوب آهن نیز افتخار نایب قهرمانی و سومی آسیا را در ویترین افتخاراتش دارد و توقع جامعه وزنه بردرای کشور و حتی آسیا حضور مستمر باشگاه ذوب آهن در لیگ باشگاه های کشور است.

ص

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ذوبی ها آماده حضور در لیگ وزنه برداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوبی ها آماده حضور در لیگ وزنه برداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید