خرید های باورنکردنی این فصل رئال

به گزارش انجمن آقای شرفی، براهیم دیاز پس از دو فصل درخشش با پیراهن میلان به رئال مادرید برگشته و آماده است تا ارزش هایش را در باشگاه مادریدی ثابت کند. او در مقطع اول حضورش در رئال مورد اعتماد زیدان قرار نگرفت ولی در میلان توانست فوتبالش را متحول کند.

خرید های باورنکردنی این فصل رئال

براهیم در دو جلسه تمرینی اخیر رئال یکی از آماده ترین ها بوده و خوشبین است بتواند به ترکیب اصلی تیم برسد. او به انجمن آقای شرفی گفت: فعلا که همه چیز خوب پیش رفته است و من بی تاب بودم تا با هم تیمی های سابقم و هم تیمی های تازه آشنا شوم. بسیار خوشحالم زیرا اینجا جایی است که همواره می خواستم باشم.

پیش فصل: جلسات تمرینی بسیار سخت است ولی من این شرایط را دوست دارم. مجموعه ای باورنکردنی داریم و ما مشتاقانه منتظر آغاز مسابقات هستیم. تمرینات فرم خوبی دارد و یاری می نماید تا برای یک فصل سخت به برترین شکل مهیا شویم.

کار زیر نظر پینتوس (بدنساز رئال): اولین سالی که به رئال آمدم، پینتوس را دیدار کردم. کار با او سخت است ولی باید خودت را وفق بدهی. ما باید هر چه زودتر سرعت کار را بالا ببریم تا فصل را همانطور که آغاز می گردد به انتها برسانیم. باید برای 100 دقیقه بازی مهیا باشیم و پینتوس یاری می نماید به چنین فرم خوبی نزدیک شویم.

صحبت با آنچلوتی: او به من می گوید از بازی خودم لذت ببرم. خودم باشم و برترین نسخه ام را ارائه دهم. من می خواهم به هر نحوی که می توانم به تیم یاری کنم و امیدوارم از بازیکنان بزرگ اینجا چیزهای زیادی یاد بگیرم. از کار کردن با آنچلوتی بسیار خوشحالم.

خریدهای تازه رئال: آنها باورنکردنی هستند. می خواهند زود یاد بگیرند و در رئال پیشرفت نمایند. هر یک از آنها به ما یاری زیادی خواهند کرد. آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند و در رئال همواره باید برترین ها را داشته باشید.

منبع: فرارو

به "خرید های باورنکردنی این فصل رئال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید های باورنکردنی این فصل رئال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید