جانشین کی روش انتخاب شد

به گزارش انجمن آقای شرفی، به گزارش العین، انتها فدراسیون فوتبال مصر جایگزین کارلوس کی روش را انتخاب کرد.

جانشین کی روش انتخاب شد

روی ویتوریا با قراردادی طولانی مدت به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال مصر انتخاب شد تا رسما جانشین کارلوس کی روش در این تیم گردد.

فدراسیون فوتبال مصر در بیانیه ای گفت که با ویتوریا قراردادی 4 ساله امضا نموده است و این مربی پرتغالی تا سال 2026 راهنمایی مصر را برعهده خواهد گرفت.

این مربی باتجربه هم در واکنش به انتخاب به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال مصر در پیامی کوتاه گفت: سلام بر شما. من روی ویتوریا هستم و با قراردادی 4 ساله به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال مصر انتخاب شدم.

این دومین تجربه مربی 52 ساله پرتغالی در تیم های عربی است. او پیش از این هم راهنمایی النصر عربستان را برعهده داشته است. ویتوریا سومین مربی مصر در سال 2022 است. او قبل از راهنمایی مصر در اسپارتاک مسکو بود که ماه قبل قراردادش را به صورت توافقی فسخ کرد.

روی ویتوریا جایگزین کاروس کی روش در نیمکت مصر شد. کی روش باوجود آنکه با مصر نایب قهرمانی در جام ملت های آفریقا را به دست آورد، اما به خاطر ناکامی در رساندن تیم به جام جهانی از کار برکنار شد. او با فدراسیون فوتبال مصر به خاطر دریافت مطالبات به مشکل خورده است و جنگ لفظی شدیدی با سران فدراسیون فوتبال این کشور دارد.

منبع: فرارو

به "جانشین کی روش انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین کی روش انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید