توئیت شبانه و جنجالی علیه فتح الله زاده

به گزارش انجمن آقای شرفی، خبرنگاران- شرایط در باشگاه استقلال این روز ها چندان مساعد نیست. این تیم با وجود قهرمانی در فصل گذشته آنهم بدون شکست، از حضور در رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته و هنوز ابهامات مالی زیادی در این زمینه وجود دارد.

توئیت شبانه و جنجالی علیه فتح الله زاده

به گزارش انجمن آقای شرفی، یکی از این ابهامات مالی مربوط به 5 میلیاردتومانی است که علی فتح الله زاده بعد از معرفی شدن به عنوان مدیرعامل از حساب باشگاه برداشته است. او مدعی شده در دوره مدیریت قبلی اش چک شخصی بابت بدهی باشگاه داده و حالا با تبدیل آن به نرخ روز، این پول را برداشته است. این اتفاق زمانی جنجالی شد که حسین قربان زاده، رئیس سازمان خصوصی سازی در تلویزیون دست به افشاگری زد و گفت که فتح الله زاده در اوایل دهه 90 این رقم را از باشگاه برداشت نموده و برداشت دوباره آن تخلف است.

این موضوع تبدیل به چالشی جدی شد و حتی کار به جایی رسید که قربان زاده اطلاع داد اگر این تخلف ثابت نشود از کارش استعفا می دهد. فتح الله زاده هم عنوان نمود اگر چنین باشد از استقلال میرود. حالا، ولی نامه ای منتسب به علی فتح الله زاده منتشر شده که او رسما پذیرفته در این برداشت اشتباه نموده و وعده داده تا انتها فروردین این رقم 5 میلیاردتومان را به باشگاه پس بدهد. موضوعی که سوژه یک توئیت شبانه برای حسین قربان زاده شد تا با انتشار این نامه با طعنه و کنایه خطاب به فتح الله زاده بنویسد دوبار ثابت و اقرار شد. اشاره قربان زاده به دوبار، به همان برنامه تلویزیونی برمی شود که او بار ها به فتح الله زاده گفت که شما دو بار بابت طلبتان از باشگاه برداشت نموده اید که فتح الله زاده چنین موضوعی را نمی پذیرفت.

منبع: فرارو

به "توئیت شبانه و جنجالی علیه فتح الله زاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیت شبانه و جنجالی علیه فتح الله زاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید