فرکی: نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیا دارم

به گزارش انجمن آقای شرفی، سرمربی پیکان معتقد است تیم او می تواند همانند شهرخودرو که سال گذشته سهمیه آسیا را گرفت، سال جاری مجوز آسیایی شدن را کسب کند.

فرکی: نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیا دارم

به گزارش انجمن آقای شرفی، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولا خوزستان اظهار کرد: مربیگری کار سخت و سخت، طاقت فرسا و پر استرسی است. هر آنچه در این جهت اتفاق می افتد، سخت است. در این فضای سخت کاری، در شهرهای مختلف حضور داریم. این سختی ها و فشارهای کاری وقتی که به جای برسیم، از بین می رود. خوزستان یکی از شهرهایی است که من سختی ها را فراموش می کنم و به آرامش می رسم. بی صبرانه منتظر رسیدن به اهواز و دیدن تیم خوب فولاد بودم.

سرمربی پیکان با تبریک به مردم خوزستان به خاطر داشتن ورزشگاهی مانند شهدای فولاد گفت: بازی دو تیم در نیم فصل لیگ هفدهم با تساوی به اتمام رسید. به عنوان یک دوست و همکار برای نکونام آرزوی موفقیت دارم. تیم فولاد بسیار خوب است و 5 امتیاز از چهار کسب نموده است و در برابر ما که 4 امتیاز داریم، بر اهمیت های بازی افزوده است.

وی تاکید نمود: عملکرد فولاد در بازی های اخیر متفاوت بود. نمی توان اظهارنظر دقیقی درباره این نتایج داشت اما شرایط این تیم در ادامه فصل بهتر می گردد. آن ها یک مقدار زود آغاز کردند تا با خستگی روبرو شوند. با توجه به چیزی که من دیدم و داشتن بازیکنان خوب، بهتر می گردد.

فرکی یادآور شد: آن ها بازی خوبی مقابل سپاهان، شهرخودرو و استقلال انجام دادند و فشار زیادی روی تیم بوده است. جدا از نتیجه عملکرد این تیم در بازی با شهرخودرو بهتر شد. آن ها پتانسیل خوبی از حیث بازیکن دارند. کادرفنی و بازیکنان این تیم جوان هستند. نکونام تجربه خوبی از کار در ایران و خارج از کشور دارد.

او درباره تیمش گفت: ما هم عملکردخوبی در این فصل داشتیم اما از نظر کسب نتیجه باید بهتر از این عمل می کردیم. در چند بازی نخست از حیث کسب نتیجه بدشانس بودیم اما رو به جلو حرکت می کنیم. ما تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه هستیم و تقریبا در وضعیت یکسانی قرار داریم. فکر می کنم تفکرات و خواسته های مربیان در نتیجه این بازی موثر است. هر دو تیم از دوندگی، جنگندگی و قدرت بالایی برخوردارند و امیدوارم تماشاگران از دیدن این بازی لذت ببرند.

سرمربی پیکان با بیان اینکه شرایط تیمش خوب است، اعلام کرد: از ابتدا سعی کردیم بازیکنانی داشته باشیم که از نظر فنی و رفتاری مناسب باشند. تیم ما خوب است و تنها چیزی که به آن احتیاج داریم زمان است. ما بازیکنانی را از دست دادیم و جایگزین گرفتیم که برای رسیدن به هماهنگی کامل احتیاج به زمان بیشتری دارند. شرایط روحی ما با برد در هفته گذشته بهتر شده است.

فرکی با تاکید بر اینکه توقعش از این تیم به اندازه بودجه تیم است، گفت: بودجه ما نسبت به سال گذشته رشدی نداشته است. شخصا دنبال این هستم که در نیمه نخست جدول جایگاهی را کسب کنیم و نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیا داریم. در گذشته هم چنین مواردی وجود داشته است. سال گذشته شهرخودرو توانست و ما هم این امیدواری را داریم که سهمیه را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرکی: نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیا دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیا دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید