ترکیب احتمالی استقلال برابر آلومینیوم ، 2 تغییر مهم آبی ها برای بازگشت به رتبه دوم

به گزارش انجمن آقای شرفی، استقلال با 2 تغییری که به ناچار و از روی اجبار در ترکیب این تیم به وجود آمده، به مصاف آلومینیوم می رود.

ترکیب احتمالی استقلال برابر آلومینیوم ، 2 تغییر مهم آبی ها برای بازگشت به رتبه دوم

استقلال برای بازگشت به رتبه دوم جدول، چاره ای جز پیروزی برابر آلومینیوم ندارد. مأموریتی که سخت و سخت است و آبی ها باید تیمی را شکست دهند که در 10 دیدار قبلی خود طعم شکست را نچشیده و در این مدت 14 امتیاز جمع آوری کرده اند.

ریکاردو ساپینتو مجبور است که برای این بازی، 2 تغییر را در ترکیب تیمش ایجاد کند. روزبه چشمی و مهدی مهدی پور به دلیل محرومیت این بازی را از دست داده اند و سرمربی پرتغالی باید نفرات مطمئنی را در خط میانی، جایگزین آنها کند.

* سیدحسین در 2 بازی قبلی دروازه اش را بسته نگه داشته و امروز کار سختی در اراک دارد. همتای او در دروازه آلومینیوم یعنی پورحمیدی، با حسینی در لیگ بیستم هم تیمی بود و حالا آنها رقابت دیگری در جدول بیشترین کلین شیت های لیگ برتر دارند. باید دید که کاپیتان استقلال تا چه مقدار در گل نخوردن پیروز خواهد بود.

دو مدافع میانی استقلال به هماهنگی کاملی از هم رسیده اند و ساپینتو دغدغه ای از این بابت ندارد. عارف غلامی در کنار رافائل سیلوا در این بازی به میدان می روند و آنها باید مهاجمان خطرناک آلومینیوم و در صدر آنها محمدرضا آزادی را مهار کنند.

* سمت راست و چپ استقلال برای این بازی بدون تغییر خواهد بود. کوین یامگا فرانسوی در پست مدافع راست انجام وظیفه می کند. او سال قبل و از روی نقطه پنالتی، دروازه آلومینیوم را در اراک باز کرد. در سمت چپ نیز جعفر سلمانی انجام وظیفه می کند. بازیکنی که مدت هاست این قسمت از زمین را از آن خود کرده است.

* مهمترین ابهام در ترکیب استقلال، به خط میانی بازمیگردد. حضور سعید مهری و آرش رضاوند قطعی است و ساپینتو باید از میان زبیر نیک نفس و امید حامدی فر یک بازیکن را برای جانشینی روزبه چشمی انتخاب کند.

* وینگرهای بوشهری استقلال این روزها حسابی آماده اند و امید گلزنی تیمشان به شمار می روند. مهدی قایدی در بازی قبل یک بار گل زد و یک پاس منجر به خطای پنالتی داد. محمد محبی نیز پاس گل اول را به باشوی کوچک داد و یک پنالتی گرفت. آنها امیدوارند که دروازه آلومینیوم را در اراک باز کنند.

* ارسلان مطهری در سه دیدار قبلی پیروز نشده دروازه حریفان را باز کند اما همچنان انتخاب نخست ساپینتو به شمار می رود. باید دید که طلسم ناکامی های او در اراک شکسته خواهد شد یا خیر.

ترکیب احتمالی استقلال برابر آلومینیوم:

سیدحسین حسینی - رافائل سیلوا - عارف غلامی - کوین یامگا - جعفر سلمانی - امید حامدی فر - سعید مهری - آرش رضاوند - مهدی قایدی - محمد محبی - ارسلان مطهری

منبع: همشهری آنلاین

به "ترکیب احتمالی استقلال برابر آلومینیوم ، 2 تغییر مهم آبی ها برای بازگشت به رتبه دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال برابر آلومینیوم ، 2 تغییر مهم آبی ها برای بازگشت به رتبه دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید