تاکتیک ویژه اسکوچیچ برای شکست بحرین

به گزارش انجمن آقای شرفی، تیم ملی امشب در شرایطی به مصاف بحرین می رود که ممکن است حریف از هر حربه ای برای پیروزی در این دیدار استفاده کند. حریفی که معرف فوتبال بحرینی در منطقه آسیا بوده است.

تاکتیک ویژه اسکوچیچ برای شکست بحرین

به گزارش گروه ورزشی انجمن آقای شرفی، روزگاری هر تیمی در فوتبال وقت کشی می کرد با فوتبال بحرینی تشبیه می شد. به هر صورت از تیمی که با لابی قوی میزبانی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفت و بازی های ایران را به یک استادیوم قدیمی با زمین نامناسب برد و بازی ها را در ساعت های گرم برگزار می کند هر کاری بر می آید. به خصوص که آن کارها منجر به پیروزی دوباره در برابر ایران و در نهایت صعود به دور دوم مقدماتی جام جهانی 2022 شود.

اما به نظر نمی رسد این حربه ها و تکرار آن در بازی امشب که دور از ذهن نیست نگرانی ای برای تیم ملی فوتبال ایران به همراه داشته باشد. به این دلیل که اسکوچیچ مربی آرام و خونسردی است و این حس را به بازیکنان تیم ملی هم منتقل کرده است. آرامش و حفظ آرامش در همه دقایق بازی؛ از دقیقه یک تا دقیقه نود نه بلکه تا زمانی که داور در سوت خود به علامت خاتمه بازی ندمیده باید ادامه داشته باشد. این مورد تاکید اسکوچیچ در تمرینات روزهای اخیر بوده و بارها و بارها به ملی پوشان یاد آوری شده. نکته ای که در القای آن کریم باقری هم به سرمربی تیم ملی کمک کرد.

در بازی امشب ایران می خواهد بدون توجه به حاشیه ها فوتبال خود را باز کند و اگر هم درگیری ایجاد شد وارد درگیری نشود و قضاوت داخل زمین را به داور بازی محول کند. این بهترین ایده و تاکتیک است و آنوقت است که تیم ملی به سبب فوتبال بهتری که به نسبت میزبان ارایه خواهد داد، می تواند یک برد شیرین و دلچسب را تجربه کند. اما ورود به بازی هایی که شاید بحرینی ها پیاده کنند می تواند تمرکز را از تیم ملی بگیرد و حتی منجر به اتفاقاتی شود که نتیجه بازی را به سود بحرین رقم بزند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تاکتیک ویژه اسکوچیچ برای شکست بحرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکتیک ویژه اسکوچیچ برای شکست بحرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید