تانک روس: یک سال منتظر انتقام از اسنایدر بودم

عبدالرشید سعدالله یف ستاره مسلمان کشتی روسیه و دنیا و دارنده مدال های طلای دنیا و المپیک پس از ضربه کردن کایل اسنایدر آمریکایی در فینال رقابت های دنیای مجارستان تاکید نمود: برای این پیروزی و دریافت انتقام شکست سال گذشته انگیزه زیادی داشته است.

تانک روس: یک سال منتظر انتقام از اسنایدر بودم

به گزارش خبرنگاران، در یکی از حساس ترین مبارزه های رقابت های کشتی آزاد قهرمانی دنیا 2018 که در بوداپست پایتخت مجارستان برگزار گردید، عبدالرشید سعدالله یف چهره شاخص و عنوان دار کشتی روسیه که به دلیل قدرت بدنی بالا به تانک روس مشهور است، در دیدار فینال وزن 97 کیلوگرم برابر کایل اسنایدر آمریکایی و دارنده 3 طلای دنیا و المپیک با نمایشی بی نظیر موفق شد در مدت زمان یک دقیقه و 12 ثانیه با ضربه فنی به برتری قاطع برسد تا با این پیروزی انتقام سختی از اسنایدر بخاطر شکست فینال رقابت های دنیای 2017 پاریس بگیرد.

سعدالله یف پس از کسب این پیروزی ارزشمند که بازتاب وسیعی داشت، گفت: یکسال منتظر چنین روزی بودم .از همه کسانی که من را باور داشتند و به من انگیزه دادند تشکر می کنم. شکست سال قبل(فینال دنیای 2017 مقابل اسنایدر) من را قدرتمندتر کرد و هدف جدیدم(پیروزی بر اسنایدر) به من یاری کرد تا بهتر خودم را آماده کنم.

بدون یاری خداوند این پیروزی بدست نمی آمد. روسیه قهرمان دنیا شد و ما همگی آماده شده بودیم که ثابت کنیم ما فوق العاده هستیم.در کشتی هیچ تضمینی برای شکست نخوردن وجود ندارد. برادران من و کسانی که مدال نگرفتند ناراحت نباشند، پیروزی های زیادی پیش روی ما قرار گرفته است.

در ادامه، فیلم مبارزه فینال وزن 97 کیلوگرم میان عبدالرشیدسعدالله یف از روسیه و کایل اسنایدر از آمریکا را مشاهده می کنید:

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تانک روس: یک سال منتظر انتقام از اسنایدر بودم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تانک روس: یک سال منتظر انتقام از اسنایدر بودم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید