بیوک لاکراس؛ سند روابطه محبت آمیز چین و آمریکا در صنعت!

به گزارش انجمن آقای شرفی، بیوک یکی از فعال ترین برند های خارجی در بازار خودروی چین است. در جدیدترین رویداد مرتبط با بیوک، سدان 4 درب لاکراس روی خط رسانه ها قرار گرفته است.

بیوک لاکراس؛ سند روابطه محبت آمیز چین و آمریکا در صنعت!

به گزارش عصر ایران، فروش برند بیوک تا میزان ای در بازار چین تضمین شده و پیروز بوده که فایل محصولات اختصاصی فقط برای این کشور با لوگوی بیوک وجود دارد و حتی بعضی از خودرو ها مانند بیوک انویستا ابتدا در چین معرفی و سپس راهی بازار آمریکا می شوند!

بیوک لاکراس نو در قسمت دماغه میزبان تغییراتی شده تا چهره ای آینده نگر را ارائه دهد. جلوپنجره ذوزنقه ای بزرگ، چراغ های اصلی ال ئی دی و عناصر کرومی مجموعا چشم انداز لوکس و جذابی را شکل داده است.

بیوک لاکراس در نمای عقب نیز یک خودرو کاملا است که طراحی زیبا و باکیفیتی را پیش روی مخاطب قرار می دهد. چراغ های اصلی متصل و حضور سنگین عناصر کرومی، بویژه خروجی اگزوز چشم انداز بسیار چشمگیری را ایجاد نموده است.

در تریم اونیر بیوک لاکراس که پرچم دار محسوب می گردد، برای چراغ جلو از 222 ال ئی دی استفاده شده که از فناوری نوردهی تطبیقی نیز پشتیبانی می نماید. بعلاوه راننده می تواند 9 حالت نوردهی متنوع را برای چراغ های اصلی جلو انتخاب کند.

وقتی سیستم هوشمند خودرو، نزدیک شدن کلید بی سیم را حس کند؛ نورپردازی خوشامدگویی در هدلایت ها، چراغ اصلی عقب و دستگیره درب ها به نمایش در خواهد آمد.

کابین لاکراس جز برترین های بازار جهانی در شرایط فعلی محسوب می گردد. کیفیت بالای مواد اولیه و 30 اینچ نمایشگر خمیده با بزرگنمایی 6 کی همان ابتدا مخاطب را محو زیبایی خود می نماید. البته بیوک پیش از لاکراس و در تریم اونیر خودرو الکترا ئی 5 نیز چنین نمایشگری را استفاده نموده است.

از دیگر امکانات کابین می توان به شارژر بی سیم، صندلی ها با گرم کن، ماساژ و تهویه اشاره نمود. بعلاوه 121 لامپ ال ئی دی به منظور نورپردازی هوشمند قابل تنظیم فضای کابین مورد استفاده قرار گرفته است.

بیوک اطلاعاتی در رابطه با پیشرانه لاکراس نو ارانه ننموده، اما منابع غیر رسمی به تپنده 4 سیلندر توربوشارژ با 237 اسب بخار خروجی اشاره داشته اند.

بیوک لاکراس در سال 2019 بازار آمریکا را ترک کرد و از آن موقع در چین فراوری می گردد. بیوک اطلاعات نوی در رابطه با احتمال حضور لاکراس نو در بازار آمریکا ارائه ننموده است؛ بنابراین باید همچنان لاکراس را یک چینی بدانیم.

منبع: فرارو

به "بیوک لاکراس؛ سند روابطه محبت آمیز چین و آمریکا در صنعت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیوک لاکراس؛ سند روابطه محبت آمیز چین و آمریکا در صنعت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید