2بازیکن پرسپولیس باهم قابل قیاس نیستند، یکی از این دو نفر شیاد است

به گزارش انجمن آقای شرفی، جدایی غیرمنتظره یورگن لوکادیا از پرسپولیس، خیلی ها را یاد آنتونی استوکس انداخت.

2بازیکن پرسپولیس باهم قابل قیاس نیستند، یکی از این دو نفر شیاد است

به گزارش انجمن آقای شرفی آنلاین، مهاجم ایرلندی پیشین پرسپولیس که در میانه های لیگ نوزدهم سرخپوش شد و خیلی زودتر از حد انتظار این تیم را ول کرد و رفت. حتی یکی از پیشکسوتان پرسپولیس در شرح اتفاق اخیر گفته است: لوکادیا نسخه شیک استوکس بود. آیا همینطور است؟ به نظر می رسد دست کم 4تفاوت بین مهاجم هلندی و فوروارد ایرلندی وجود داشته باشد.

نخستین تفاوت آنها ثمردهی فنی است. استوکس واقعا هیچ کاری برای پرسپولیس نکرد. جمع دقایق حضور او در پیراهن سرخ ها به چیزی حدود 100دقیقه محدود شد، بدون آنکه گلی بزند. لوکادیا اما طی دوران حضورش در پرسپولیس 6گل برای این تیم به ثمر رساند و اگر قرمزها هنوز بالای جدول قرار دارند، بخشی از این موقعیت به خاطر گل های مهم اوست.

استوکس همین بلا را سر تیم های سابقش هم در آورده بود. نمونه شاخص و تعیین آن داستان نافرجام حضور او در تراکتور بود. مهاجم ایرلندی آنقدر در تبریز بی نظمی نموده بود که محمدرضا زنوزی رسما به باشگاه پرسپولیس توصیه کرد قید جذب این بازیکن را بزند، اما محمدحسن انصاری فرد که تشنه تصمیمات پوپولیستی بود، توجهی به این مسئله نشان نداد. این در حالی است که در سوابق لوکادیا پیش از حضور در پرسپولیس از این قبیل رفتارها دیده نمی شد.

استوکس به تمام معنا یک شیاد عیاش بود. به یاد بیاورید که در دورانی که تحت قرارداد پرسپولیس بود، چطور تصاویر خوش باشی هایش در امارات منتشر می شد. نهایتا هم دوران فوتبال او زودتر از حد انتظار به سرانجام رسید. لوکادیا اما با خانواده اش به ایران آمد و هر بار به مرخصی رفت به موقع برگشت. او حاشیه خاصی نداشت، تا اینکه تصمیم غیرمنتظره را گرفت.

نهایتا باید به این نکته هم اذعان کرد که استوکس در شرایط کاملا عادی و صرفا به علت بی مبالاتی خود ایران را ترک کرد، این در حالی است که دست کم لوکادیا توصیه سفارت هلند به این منظور را به عنوان پشتوانه منطقی تصمیمش در اختیار داشت. می توانید با این گزاره موافق یا مخالف باشید، اما شاید حداقل برای خود او، این یک علت قانع کننده بوده باشد. هدف مطلب جاری دفاع از کار لوکادیا نیست، تنها یادآوری این نکته مسلم است که هیچ کس را نباید با سلطان حاشیه، آنتونی استوکس مقایسه کرد!

منبع: همشهری آنلاین

به "2بازیکن پرسپولیس باهم قابل قیاس نیستند، یکی از این دو نفر شیاد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2بازیکن پرسپولیس باهم قابل قیاس نیستند، یکی از این دو نفر شیاد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید