کفش مناسب با شلوار جین

به گزارش انجمن آقای شرفی، برای بیشتر خانم های جوان این پرسش که کفش مناسب با شلوار جین چیست؟ دغدغه ای همیشگی بوده است. زیرا می توان شلوار جین را برای هر مناسبتی پوشید.

کفش مناسب با شلوار جین

یقیناً پوشیدن شلوار جین برای بیشتر خانم ها استایلی محبوب و جذاب است که هیچ وقت از مد نمی افتد. به این دلیل که می توان شلوار جین را برای هر مناسبت یا موقعیتی به تن کرد. مدل های مختلف کفش ست با شلوار جین را در انجمن آقای شرفی ببینید.

کفش ست با شلوار جین: پاشنه بلند

ترکیب شلوار جین تنگ و پاره با کفش پاشنه بلند، استایلی است که هرگز از آن خسته نخواهید شد. انتخاب کفش پاشنه بلند در هر نوعی، از پاشنه پهن گرفته تا ظریف، از بندی گرفته تا جلو باز، بهترین استایلی است که یک دختر جوان و زیبا می تواند با شلوار جین بپوشد.

کفش مناسب با شلوار جین: صندل بندی

صندل های بندی به خوبی با شلوار جین ست هستند، حتی اگر شما ساده ترین مدل های آن داشته باشید. بنابراین شما دلیل خاصی برای پوشیدن صندل با شلوار جین ندارید، آنها در فصل تابستان فوق العاده شیک هستند و به شما تازگی و نشاط می بخشند.

کفش کالج ساده و کژوال

پوشیدن کفش کالج یا شلوار جین، استایلی ساده و بی نقص است. این نوع از کفش ها معمولاً سبکی کژوال (معمولی) دارند و برای موقعیت های نه چندان رسمی مناسب هستند.

نیم بوت و بوت بلند کفش ست با شلوار جین

یک جفت نیم بوت زنانه کلاسیک تقریباً با همه نوع شلوار جین ست است، به ویژه زمانی که شلوار جین آبی کلاسیک به تن دارید. نیم بوت زنانه جیر قهوه ای یا نیم بوت چرم مشکی با پاشنه ظریف و بلند، استایلی فوق العاده جذاب و منحصر به فرد است. بوت بلند (تا بالای زانو) جیر مشکی با شلوار جین آبی کلاسیک کفش ست با شلوار جین است که ترکیب بسیار زیبا و جذابی به شما می دهد.

کفش مناسب با شلوار جین: کتانی سفید

هر خانمی حداقل یک جفت کتانی سفید دارد، که با شلوار جین انتخابی بی چون و چرا است. خانم هایی که از پوشیدن کفش های پاشنه بلند خسته شده اند و تمایل زیادی برای پوشیدن کتانی دارند، کتانی سفید بهترین گزینه است. کفش های سفید کلاسیک با همه نوع شلوار جین ست هستند.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی چگونه با کفش پاشنه دار راحت راه برویم؟ را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "کفش مناسب با شلوار جین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفش مناسب با شلوار جین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید