کالدرون درباره بازیکنان اختیار تام دارد، نباید به اسم ها توجه کرد

به گزارش انجمن آقای شرفی، حمید درخشان در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد بازی پیش روی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم گفت: خوشبختانه شرایط پرسپولیس خیلی بهتر از ابتدای فصل شده است. با این حال فکر می کنم تمام حریفان می خواهند پرسپولیس را شکست دهند و نباید گول نبودن سرمربی در پارس جنوبی جم را خورد.

کالدرون درباره بازیکنان اختیار تام دارد، نباید به اسم ها توجه کرد

سرمربی پیشین پرپسولیس اضافه کرد: فشار روی کادر فنی و بازیکنان تیمی که سه فصل متوالی قهرمان شده اند زیاد است. به همین خاطر فکر می کنم برای پرسپولیس کسب هر سه امتیاز برای ماندن در کورس قهرمانی از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی درباره خط خوردن امید عالیشاه برای چهارمین هفته متوالی از لیست سرخپوشان اضافه کرد: نباید توجهی به اسم بازیکن داشت. طرفداران و بازیکنان موظف هستند به تصمیم کالدرون احترام بگذارند. نمی دانیم عالیشاه چه حرکتی نموده است که کالدرون برای چندمین بازی چنین تصمیمی گرفته است. به هر حال سرمربی هر تیم جوابگوی نتایج است و باید به او اختیار تام داد که هرکس را می خواهد در اردوهای پیش از بازی نگه دارد و مابقی را به خانه بفرستد.

کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد کالدرون تاکید نمود: او نشان داد که با گذشت زمان می تواند تاکتیک های خود را در مغز بازیکنان کند. پس باز هم ضروری است به او فرصت کافی داد تا بتواند پرسپولیس را در مقام قهرمانی نگه دارد. البته باید اذعان کرد که این تیم کار خیلی سخت تری برای قهرمانی نسبت به گذشته دارد. تمام تیم ها می خواهند خودشان را مقابل پرسپولیس نشان دهند تا اسم و رسمی پیدا نمایند. این واقعیت است که بازیکنان فوتبال مقابل تیم قهرمان انگیزه و توانایی بیش از حد معمول دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کالدرون درباره بازیکنان اختیار تام دارد، نباید به اسم ها توجه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون درباره بازیکنان اختیار تام دارد، نباید به اسم ها توجه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید