پرواز مستقیم کیش ، دوحه برای جام جهانی برقرار شد

به گزارش انجمن آقای شرفی، حسام قربانعلی اظهار کرد: پرواز کیش-دوحه-کیش از امروز روی وب سایت فروش اینترنتی هما (ایران ایر) به آدرس ebooking.iranair.com قرار می گیرد و یک تعداد پرواز از فرودگاه امام (ره) تهران به دوحه و از دوحه به تهران هم به وسیله سامانه فروش ایران ایر واگذار می گردد و علاقه مندانی که بلیت بازی های جام جهانی و هیاکارت و اقامت رزروشده قطر دارند، می توانند از این بلیت ها استفاده نمایند.

پرواز مستقیم کیش ، دوحه برای جام جهانی برقرار شد

وی درباره قیمت بلیت پروازهای کیش به قطر اعلام کرد: بخشی از فروش چارتری انجام می گردد و بخشی هم به صورت سیستمی به فروش می رسد. قیمت بلیت ها برای مسیر کیش -دوحه (مسیر رفت) از هشت میلیون تومان شروع می گردد؛ در مسیرهای رفت ممکن است این قیمت بالاتر و در مسیرهای برگشت ممکن است کمتر باشد و حداقل قیمت ها سه میلیون تومان و بالاتر است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: قیمت بلیت ها به تاریخی که علاقمندان بخواهند بلیت را بخرند بستگی دارد و قیمت نهایی را بازار مشخص می نماید. اگر تقاضا در آن روز ها بالا باشد، محدوده قیمتی رفت و برگشت ممکن است از 15 میلیون تومان بالاتر باشد، زیرا مناسبات خرید و فروش و رفت و برگشت باید به نحوی باشد که ایرلاین متضرر نگردد.

قربانعلی درباره زمان این پروازها نیز شرح داد: ما از مسیر کیش به دوحه، و فرودگاه امام (ره) به دوحه چهار پرواز را برای روزهایی که بازی ایران در جام جهانی قطر برگزار می گردد، بارگذاری کردیم که مردم می توانند استفاده نمایند. البته همچنان استقبالی از خرید بلیت به طور مستقیم نشده است و با وجود 21 هزار نفر بلیتی که به بازی های ایران اختصاص یافته، صندلی پروازها خالی است و هواپیمایی هما تقاضای بلیت زیادی ندارد.

به گزارش ایسنا، در روزهای گذشته اعلام شده بود که مبدا پروازهای ایران به قطر برای بازی های جام جهانی به تهران، شیراز، لار و لامرد محدود و کیش از مبداهای پروازی حذف شده، اما روز گذشته اعلام شد هواپیمایی ایران ایر مسیر پروازی از کیش به دوحه را برای طرفداران تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی 2022 قطر راه اندازی نموده است.

منبع: گردشبان

به "پرواز مستقیم کیش ، دوحه برای جام جهانی برقرار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز مستقیم کیش ، دوحه برای جام جهانی برقرار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید