پرفروش ترین کنسرو ماهی در سوپرمارکت ها

به گزارش انجمن آقای شرفی، خبرنگاران- قیمت کنسرو ماهی تن در یک سال گذشته نزدیک 30 درصد رشد داشته است. الان روی اغلب کنسرو های 180 گرمی معروف، قیمت مصرف کننده را 39 هزار و 900 تومان نوشتند درحالی که آن ها را اوایل سال 31 هزار تومان و بهمن پارسال کمتر از 30 هزار تومان می فروختند. البته کنسرو های طعم دار را حداقل چهار، پنج هزار تومان گران تر می فروشند و قیمت کنسرو 240 گرمی ماهی قزل آلا به مرز 80 هزار تومان رسیده است. در این مطلب سراغ محبوب ترین کنسرو های ماهی رفتیم.

پرفروش ترین کنسرو ماهی در سوپرمارکت ها

1- کنسرو ماهی تن گلکسی یکی از محبوب ترین گزینه ها در سوپرمارکت هاست. روی کنسرو های 180 گرمی ماهی تن گلکسی قیمت مصرف کننده را 39 هزار و 900 تومان نوشتند که همین عدد فروردین سال جاری حدود 25 هزار تومان بود و بهمن پارسال کنسرو ماهی تن 180 گرمی گلکسی را نزدیک 24 هزار تومان می فروختند. از روغن، نمک و تکه های ماهی به عنوان ترکیبات این کنسرو اشاره شده است و به جز کنسرو ماهی تن در روغن گلکسی، کنسرو ماهی تن در روغن زیتون و کنسرو ماهی تن با شوید این برند را هم می گردد در بازار پیدا کرد که اولی را 49 هزار تومان و دومی را 44 هزار و 500 تومان می فروشند.

2- قیمت کنسرو ماهی تن با شوید طبیعت به عنوان یکی از مدل های طعم دار و محبوب به 44 هزار و 500 تومان رسیده است. دو سال پیش آن را 21 هزار و 500 تومان می فروختند و ارزشش ظرف این مدت تقریبا دو برابر شده است. برند طبیعت ادعا می نماید از گوشت ماهی های گیدر و هوور که جزو مرغوب ترین انوع ماهی تن به حساب می آیند، در کنسرو های خودش استفاده می نماید.

3- کنسرو ماهی تن دودی مکنزی را با وزن 180 گرم 43 هزار و 500 تومان می فروشند. یعنی حدود 17 هزار تومان گران تر از پارسال. از همین برند کنسرو 180 گرمی ماهی تن معمولی مکنزی را 39 هزار و 900 تومان و کنسرو ماهی تن با شوید یا فلفل را 43 هزار و 500 تومان می فروشند.

4- کنسرو ماهی تن تاپسی جزو گرانترین گزینه ها در سوپرمارکت ها به شمار میرود. اغلب کنسرو های این برند با در شفاف راهی بازار می گردد و یکی از محبوب ترین کنسرو های آن را به نام کنسرو ماهی فیله تن در روغن گیاهی با وزن 180 گرم، 49 هزار و 900 تومان می فروشند. چیزی نزدیک 10 هزار تومان بیشتر از از اغلب کنسرو های معمولی موجود در بازار. البته کنسرو ماهی فیله تن تاپسی یکی از مقرون به صرفه ترین کنسرو های ماهی این برند به شمار میرود و مثلا خرید کنسرو زعفرانی ماهی غزل آلا تاپسی الان حدود 80 هزار تومان تمام می گردد.

5- کنسرو ماهی تن رژیمی تحفه یکی دیگر از گزینه های محبوب در بازار است. آن را 40 هزار و 900 تومان یعنی هزار تومان نسبت به کنسرو ماهی تن معمولی تحفه گران تر می فروشند که کالری آن یک ششم کنسرو های معمولی است و به جای روغن، از آب و نمک در کنسرو استفاده می گردد. به جز کنسرو ماهی تن معمولی و رژیمی تحفه، از همین برند کنسرو قلیه ماهی تن را با وزن 230 گرم، 43 هزار و 300 تومان و کنسرو ماهی تن و لوبیا چیتی را با وزن 230 گرم، 34 هزار و 100 تومان می فروشند.

6- قیمت کنسرو ماهی تن در روغن زیتون ساحل با وزن 180 گرم به 49 هزار و 500 تومان رسیده است. برند ساحل ادعا می نماید از فیله ماهی تن جنوب ایران در این کنسرو استفاده می گردد و آن را نسبت به کنسرو ماهی تن معمولی تقریبا 10 هزار تومان گران تر می فروشد.

منبع: فرارو

به "پرفروش ترین کنسرو ماهی در سوپرمارکت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرفروش ترین کنسرو ماهی در سوپرمارکت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید