مهربان ترین و سخت گیرترین داور عصر نو

به گزارش انجمن آقای شرفی، روزنامه خراسان نوشت: مرحله اول عصر تازه هفته پیش به انتها رسید و مرحله نیمه نهایی آن پس از وقفه ای یک هفته ای، از 24 اردیبهشت با حضور 31 شرکت کننده روی آنتن خواهد رفت. تا این جای کار امین حیایی با 70 رای سفید و 11 رای قرمز بیشترین رای مثبت و کمترین رای منفی را به شرکت کنندگان داده است و کارن همایونفر به عنوان سخت پسندترین داور این فصل با 55 رای مثبت کمترین رای سفید و 26 رای منفی بیشترین رای قرمز را ثبت نموده است.

مهربان ترین و سخت گیرترین داور عصر نو

مرحله اول عصر تازه هفته پیش به انتها رسید و پس از وقفه یک هفته ای، از 24 اردیبهشت مرحله نیمه نهایی با حضور 31 شرکت کننده روی آنتن خواهد رفت. به همین بهانه، 31 استعدادی را که با رای داوران به مرحله نیمه نهایی صعود نموده اند، آنالیز نموده ایم تا ببینیم در فصل سوم عصر تازه کدام استعدادها بیشتر مورد توجه داوران بوده اند. بعلاوه تعداد آرای سفید و قرمز داوران در این مرحله را نیز مقایسه نموده ایم.

توجه ویژه به خوانندگی

ترکیب تازه داوران در عصر تازه 3 توجه ویژه ای به حوزه خوانندگی و استعدادهای این هنر داشته اند. از مجموع 31 اجرایی که به مرحله نیمه نهایی راه پیدا نموده اند، 11 شرکت کننده استعداد حوزه خوانندگی هستند، به این ترتیب رشته خوانندگی به میزان رشته های ورزشی که معمولا در عصر تازه مورد توجه بوده اند، در مرحله نیمه نهایی نماینده دارد. هومن یارمحمدی شرکت کننده ای که از میان تماشاگران به جمع شرکت کنندگان و برندگان مسابقه راه یافت، پرحاشیه ترین خواننده عصر تازه 3 بود.

شانس بالای ورزشکاران و رزمی کاران

داوران پس از خوانندگی، بیشترین توجه را به استعدادهای ورزشی نشان داده اند. 10 شرکت کننده از مجموع کل راه یافتگان به نیمه نهایی، با اجرایی مربوط به حوزه ورزش به این مرحله صعود نموده اند. از میان این 10 برنده در مرحله اول، استعداد 4 شرکت کننده مربوط به ورزش های رزمی است، بنابراین انواع هنرهای رزمی مانند کاراته و ووشو مورد علاقه داوران بوده است. مصطفی صالحی به علت مهارت ویژه اش در تیراندازی و گروه دست خدا که با وجود معلولیت توانستند اجرای موفقی داشته باشند مورد توجه کاربران و داوران قرار گرفتند.

حضور کم رنگ هنری ها

از فصل اول عصر تازه تا امروز معمولا استعدادهای حوزه آکروبات و سیرک جذابیت خاصی نزد مخاطبان داشته اند، اما شرکت کنندگان این بخش در مرحله نیمه نهایی حضور پرتعدادی ندارند. مهارت تنها چهار شرکت کننده یعنی میالد روزخش، احمدرضا گلکار، ستیال و آنیسا و گروه زاگرس به رشته آکروبات و سیرک اختصاص دارد. رشته های هنری مانند دوبله و بازیگری سه نماینده، رشته علمی و حوزه استندآپ نیز هر کدام دو نماینده در جمع برندگان مرحله اول عصر تازه دارند.

رشته های ورزشی طلایی

بیشترین زنگ طلایی عصر تازه 3 نصیب استعدادهای ورزشی شده است. زنگ طلایی امین حیایی، مجید اسماعیلی و ژاله صامتی به ترتیب برای گروه پهلوانک های ایران زمین، پدیده های ژیمناستیک و گروه ترانه به صدا درآمده است. کارن همایونفر و احسان علیخانی نیز با زنگ طلایی خود ستیال و آنیسا (آکروبات باز) و هومن یارمحمدی (خواننده) را مستقیم به مرحله نهایی عصر تازه فرستادند. همان طور که اشاره کردیم زنگ طلایی احسان علیخانی برای یارمحمدی که شرایطی مساوی با دیگر شرکت کننده ها نداشت، واکنش های منفی فراوانی را برانگیخت.

مهربان ترین و سخت گیرترین داور

همان طور که پیش بینی می شد نتیجه آنالیز تعداد آرای سفید و قرمز داوران نشان می دهد امین حیایی با 70 رای سفید و 11 رای قرمز بیشترین رای مثبت و کمترین رای منفی را به شرکت کنندگان داده است. بعد از این داور، مجید اسماعیلی با 69 رای سفید بیشترین رای مثبت را دارد و برای 12 شرکت کننده رای قرمز را انتخاب نموده است. ژاله صامتی نیز 64 بار رای سفید و 17 بار رای قرمز به شرکت کنندگان داده است. کارن همایونفر به عنوان سخت پسندترین داور این فصل با 55 رای مثبت کمترین رای سفید و 26 رای منفی بیشترین رای قرمز را به شرکت کنندگان داده است.

منبع: فرارو

به "مهربان ترین و سخت گیرترین داور عصر نو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهربان ترین و سخت گیرترین داور عصر نو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید