محدودیت های ترافیکی یوم الله 13 آبان اعلام شد

رئیس پلیس راهور پایتخت از محدودیت های ترافیکی یوم الله 13 آبان اطلاع داد و به شهروندان توصیه کرد: افرادی که محل کارشان در محدوده ترافیک است به نحوی برنامه ریزی نمایند که تا قبل از ساعت 6 صبح به محل کارشان برسند.

محدودیت های ترافیکی یوم الله 13 آبان اعلام شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار محمدرضا مهماندار صبح امروز در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در تشریح محدودیت های ترافیکی یوم الله 13 آبان، اظهار کرد: در روز 13 آبان دانش آموزان و آحاد مردم رو به روی لانه جاسوسی تجمع می نمایند و این روز را گرامی می دارند و ندای مرگ بر آمریکا سر می دهند.

رئیس پلیس راهور پایتخت بیان داشت: محدودیت های تردد از امروز یکشنبه مورخ 12 آبان ماه 98 آغاز و خط ویژه خیابان طالقانی در حد فاصل خیابان های مفتح و شهید موسوی مسدود شده است.

مهماندار اضافه کرد: از 12 امشب پاک سازی سطح خیابان طالقانی انجام می گردد و به مردم توصیه می کنیم از ساعت 12 امشب خودرو های خود را در سطح خیابان طالقانی پارک ننمایند. همچنین محدودیت های تردد در طول خیابان ایرانشهر از مقابل معاونت حمل و نقل به سمت جنوب و طول خیابان های موسوی از تقاطع سمیه به سمت شمال را داریم.

این مقام ارشد انتظامی گفت: مرحله دوم محدودیت تردد مراسم یوم الله 13 آبان از ساعت 6 صبح دوشنبه 13 آبان ماه 98 در طول خیابان طالقانی از تقاطع حافظ به سمت شرق و از تقاطع بهار به سمت غرب، خیابان سپهبد قرنی از میدان فردوسی به سمت شمال، خیابان نجات اللهی (ویلا) از انقلاب به سمت شمال، خیابان ایرانشهر از کریم خان به سمت جنوب داریم.

وی ابراز داشت: در صورت احتیاج اگر لازم گردد پلیس هدایت و رانندگی تهران بزرگ محدودیت تردد را در خیابان مفتح هم اعمال می نمایند.

مهماندار یادآور شد: همانطور که پیش تر هم گفتم از 12 امشب محدودیت توقف در طول خیابان طالقانی حد فاصل خیابان سپهبد قرنی و خیابان مفتح اعمال می گردد.

رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: محدودیت ها و ممنوعیت های تردد از روز دوشنبه مورخ 13 آبان آغاز و تا انتها مراسم ادامه پیدا می نماید. طبیعی است به علت عبور و مرور بیشتر در خیابان های یاد شده ترافیک نسبت به روز های قبل در این محدوده بیشتر می گردد.

وی در انتها گفت: با توجه به اینکه 13 آبان روز کاری است و تردد در این معابر وجود دارد از افرادی که محل کارشان در خیابان های یاد شده است خواستاریم به نحوی برنامه ریزی نمایند که تا قبل از ساعت 6 صبح به محل کارشان برسند تا هم خودشان درگیر ترافیک نشوند و هم به حجم ترافیک اضافه ننمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "محدودیت های ترافیکی یوم الله 13 آبان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی یوم الله 13 آبان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید