فوتبال دنیا، هلند با برتری مقابل قهرمان دنیا، آلمان را به لیگ B فرستاد

فوتبال دنیا - هلند با شکست دادن قهرمان دنیا باعث سقوط آلمان به لیگ B ملت های اروپا شد.

فوتبال دنیا، هلند با برتری مقابل قهرمان دنیا، آلمان را به لیگ B فرستاد

به گزارش خبرنگاران، حساس ترین بازی گروه اول لیگ A ملت های اروپا با برتری خانگی 2 بر صفر تیم ملی هلند مقابل فرانسه به انتها رسید.

گل های فینالدوم در دقیقه 44 و دیپای در دقیقه 90 از روی نقطه پنالتی، برتری 2 بر صفر هلند در بازی استادیوم فاینورد مقابل قهرمان جام جهانی 2018 را رقم زد تا با این نتیجه هلند شش امتیازی در فاصله یک امتیازی فرانسه هفت امتیازی در رده دوم قرار بگیرد و آلمان با یک امتیاز به عنوان تیم آخر گروه به یک سطح پایین تر یعنی لیگ B سقوط کند. هلند در صورت برتری در آخرین بازی باقیمانده گروه مقابل آلمان به نیمه نهایی راه می یابد.

براساس این گزارش، در گروه اول لیگ B ملت های اروپا اسلواکی 4 بر یک اوکراین را برد، اما این نتیجه خللی در صعود از پیش معین شده اوکراین به لیگ A به وجود نیاورد.

در گروه چهارم همین سطح، دانمارک در خانه ولز 2 بر یک پیروز شد و به لیگ A راه یافت. جمهوری ایرلند هم به سطح لیگ C سقوط کرد.

جمعه شب همچنین در گروه سوم لیگ C، قبرس و بلغارستان به تساوی یک - یک رضایت دادند و اسلوونی در خانه خودش مقابل نروژ به همین نتیجه بسنده کرد.

در گروه چهارم لیگ D نیز ارمنستان در زمین جبل الطارق 6 بر 2 پیروز شد و مقدونیه 2 بر صفر میزبانش، لیختن اشتاین را شکست داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، هلند با برتری مقابل قهرمان دنیا، آلمان را به لیگ B فرستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، هلند با برتری مقابل قهرمان دنیا، آلمان را به لیگ B فرستاد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید