ساماندهی کارگاه های عمرانی منطقه 19 از اولویت اجرایی سال 1401

به گزارش انجمن آقای شرفی، خبرگزاری خبرنگاران-شهردار منطقه 19 از ساماندهی کارگاه های عمرانی این منطقه در راستای کاهش آلودگی زیست محیطی و بصری و جلب رضایت شهروندان در سال نو اطلاع داد.

ساماندهی کارگاه های عمرانی منطقه 19 از اولویت اجرایی سال 1401

به گزارش خبرگزاری انجمن آقای شرفی از تهران، مهدی راهنمایی با بیان اینکه در حال حاضر 25 پیمانکار در این منطقه فعال هستند اضافه کرد: طی بازدید های میدانی صورت گرفته از کارگاه های عمرانی مستقر در نواحی پنجگانه، ساماندهی و جمع آوری تجهیزات کارگاهی پراکنده به منظور ایجاد نمای بصری بهتر و کاهش آلودگی زیست محیطی در اولویت های اجرایی سال تازه قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه شرکت های پیمانکاری در زمینی به مساحت حدود 7 هزار مترمربع در سایت آزادگان مقابل شهرداری ناحیه 3 این منطقه در کانکس ها مستقر هستند اظهار کرد: کارگاه های عمرانی نیز در سال 1401 به این سایت منتقل و در همانجا ساماندهی می شوند. به همین منظور نیز برطرف تمام مسائل زیرساختی این سایت از جمله اتصال برق آن با جدیت پیگیری خواهد شد.

راهنمایی مخاطره آمیز بودن پروژه های در حال ساخت در زمینه محیط کارگاهی را از دیگر ضرورت های ساماندهی کارگاه های عمرانی مطرح نمود و گفت: با جمع آوری این کارگاه ها مشکل اشغال معابر و نازیبایی بصری آن ها بویژه در معابر اصلی نیز مرتفع خواهد شد.

شهردار منطقه 19 یادآورشد: شرکت های پیمانکار در حوزه های فعالیت زیرسازی، روسازی،آسفالت، راه سازی، عملیات کف پوش بتن، جدول کاری، شهرسازی، تاسیسات برق و... در این منطقه مستقر هستند.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا

به "ساماندهی کارگاه های عمرانی منطقه 19 از اولویت اجرایی سال 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی کارگاه های عمرانی منطقه 19 از اولویت اجرایی سال 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید